Yüzde1 Erkek | Türkiye'nin Erkek Gelişim Platformu

Tüm makalelere erişmek, kitapları indirmek, 7/24 soru sorma desteği ve daha birçok özelliğe erişerek, kalıcı başarıya ulaşıp hayalindeki hayatı yaşamaya başlayabilirsin. Yüzde1 Erkek ailesine katılmak için hemen buraya tıklayın

• Merhaba🙂, Yüzde1 Ekosistemine kaydolmak için ücretli üyelik gerekmektedir.

▪️Seçtiğiniz pakete göre Üyeliğinizdeki tüm içeriklere erişebilirsiniz.
    Daha önce hiç %1 ailesine katılmadıysanız
    📌Kadın- Erkek ilişkisi psikolojisini derinlemesine öğrenmek
    📌Sosyal becerilerinizi geliştirmek,
    📌Türkiye'de Alanında Uzman ve Profesyonel Danışmanları birlikte, yeni ilişkilere yelken açmak
    📌Kişisel Gelişiminizi Son seviyeye getirmek

💑%1 Ekosistemi ile kalıcı başarıya ulaşabilirsiniz.

🚀%1 Ekosistemi üyelikleri ile birlikte içeriklerin tamamına erişmek,
    hemen buraya tıklayın

Sizi Arkadaşı Olarak Gören Bir Kızla Nasıl İlişki Yaşayabilirsiniz ?

NİRVANA 

Yönetici
Arkadaşlık Alanından çıkış

Hayatımızda her erkeğin bir kez de olsa yaşadığı olaya geldik. Arkadaşlık alanı, bu alan cehennem gibidir. Ne kızla işleri ilerletebilirsiniz. Ne kızla yakınlık kurabilirsiniz. İçinizden kızı öpmek istersiniz onunla romantik hayaller kurarsınız. Ama hiçbirini geçekleştiremezsiniz. Gönlünüz kırık bir şekilde, o kızla bir şeyler yaşamaya hayalini kurarsınız. Bu durumdan artık çıkmanın vakti gelmedi mi ? . Öncelikle her şeyden önce neden arkadaşlık alanına gireriz. Bunu öğrenelim. Cevabı aslında çok basit: Arkadaşça davrandığınız için, Kadın sizi arkadaş olarak görüyor. Arkadaşlar arkadaşlarına nasıl davranır?

1-) Çok fazla birbirine dokunmazlar.
2-) Birbirlerine dertlerini anlatırlar.
3-) Her koşulda birbirlerine yardımcı olmaya çalışılar
4-) Karşı cins ile olan sorunlarını dinlerler.

Bunun gibi onlarca şey yukarıdaki tüm maddeleri inceldiğinizde hepsinin ortak bir yanı var. İlgi gösterimi yok. Arkadaşlık alanına giren erkeklerin neredeyse %80’ninin yaptığı şey bu dur. Acaba kız beni beğenir mi ? , Acaba kız da benim gibi hissediyor mu ?, Acaba O da benim düşündüğüm gibi mi düşünüyor ? soruları aklınızda yankılanıyordur. Bunu öğrenmek için de karşıdaki kıza karşı ilginizi göstermeniz gerekiyor. Garantici adamsanız, yalnızlığa mahkmsunuz demektir.

Oyunun kuralları böyle işlemiyor. Doğa ana her daim cesaretlileri ödüllendirir. Bunun için de fiziksel temas kuracaksınız. Kadın karşı flörtöz konuşacaksınız. Biraz halk arasında yavşama denilen şeyi siz de yapacaksınız. Hocam ben yavşak mıyım ? , Ben öyle şeyler yapamam gibi şeyler söylüyor olabilirsiniz. Ne kadar kötü hissetseniz de ne kadar stres altına girseniz de yapmanız gerekiyor. Eğer ki siz yavşamazsanız başka bir kişi yavşayıp o kızı elde edecektir. Sizin hangisi zorunuza gider ? , Sizden daha aşağı bir adamın sırf az bir şey ilgi gösterip o kızı elde etmesi mi ? , yoksa kıza ilgi göstermemeniz mi ?, Hepinizin zoruna giden elbette ilk şıktaki gibi olacaktır. Sırf kıza ona karşı ilgisini ve beğenisini gösterdi diye birlikte olması gerçekten çok kötü bir his. Ya da siz işleri ağırdan alayım derken başka bir kişinin hızla o kadınla birlikte olması çok kötü bir his fakat bu durumu çözecek yine sizlersiniz.
Kadına ilginizi göstermekten çekinmemelisiniz. Çünkü; kadın bir müneccim değildir. Sizin ona ne gözle gördüğünü bilemez anlayamaz. Siz ona ilgi alaka göstermediğinizde, bunu kadın demek ki bana karşı arkadaş olmak istiyor olarak yorumluyor. Sizi de daha önce o gözle görmemiş oluyor. Siz ise havadan sudan o kız ile konuşup 1 ay sonra ondan hoşlandığınızı belli ediyorsunuz veya çıkma teklifi denilen şeyi yapıyorsunuz. Bunu 5 senede 5 farklı kıza uyguluyorsunuz

. Sonuç olarak hepsi başarısız oluyor. Ondan sonra kızlara karşı bir savunma mekanizması oluşturuyorsunuz. Bazılarınız redpill akımına kapılıp kadın düşmanı haline geliyor. Bazı kişiler ise teori babası olup , birçok şeyi bilip hiçbir şey yapamayan kişilere dönüşebiliyor. Bu tarz durumlarla karşılaşmamak için önceden önleminizi almanız gerekiyor. Bu tarz durumlara maruz kalmamalısınız. Eğer ki yukarıdaki söylenen şekilde kadına ilginizi belli ederseniz. En azından kadın sizi bir erkek olarak görür. Erkek olarak reddeder. Diğer türlü kadının kız arkadaşı gibi göründüğünüz için geri dönüş ihtimali yok gibidir. Anca aşırı bir yokluk veya kıtlığa düşmeli ki öyle olsun. Erkek gibi reddedilince ise sizi belki başka kızla görüp kıskanıp gelebilir. Bu ihtimal diğer ihtimale göre çok daha yüksektir. Bu yüzden bu duruma dikkat etmelisiniz. İlginizi önceden belli etmek sizin ne işinize yarar ?

İlk olarak zihniniz aşırı rahatlar. Çünkü karşıdaki kişiye olan duygusal yatırımınız az olduğu için vazgeçmesi ve unutması çok kolay olur. 5 sene bir kızı uzaktan ve platonik seven birinin bir kızı unutması ile 1 aydan beri konuşamadığı hatunu bırakması aynı değildir. İlk kişinin duygusal olarak yatırımı çok fazladır. O kişi hakkında çok fazla hayal kurmuştur. Hatta o kadını gelinlikle hayal edenler bile var. (Bunu 1 hafta önce tanıştığı kadına bile yapanlar bile var. ) Kadını saatlerce hayal kurup, onu düşleyip, onu arzulayıp,hatta rüyasına girecek kadar olan var. İşte bu yüzden ilk adamın durumuna göre daha iyi haldedir. O adamın durumuna düşmemek için ilginizi en baştan belli edin.

Birçoğunuz genç bireylersiniz. Yaşınızın kıymetini bilmelisiniz. Bir kadına hiçbir zaman aylarınızı veya yıllarınızı heba etmemelisiniz. Şu an duygusal durumunuzdan mütevellit, ya ama ben onu seviyorum, ya o benim hoşuma gidiyor. O benim her şeyim tarzında romantik gibi takılabilirsiniz. Fakat o kız %90 ihtimalle karınız olmayacak bu yüzden en zor kız olsa dahi bir kıza 1.5 ay aranızda hiçbir şey gerçekleşmemişse ( kadınla samimiyeti arttırdığınızı, bağ kurduğunuzu, çekicilik oluşturduğunuzu ve 2 kez kızı dışarıya davet ettiğinizi varsayıyorum.) buna rağmen bile olmuyorsa, erkek olarak tüm sorumluluklarınızı yerinize getirmenize rağmen olmuyorsa yapacak hiçbir şeyiniz yok. GAME OVER. Daha da üstüne gitmek sizin değerinizi düşürür. Olacağı varsa da olmamasını sağlar.

Bu adımlara dikkat ederek olası vakit kaybı ve duygusal travmaların önüne geçebilirsiniz.

Yüzde1 Erkek | Türkiye'nin Erkek Gelişim Platformu

Tüm makalelere erişmek, kitapları indirmek, 7/24 soru sorma desteği ve daha birçok özelliğe erişerek, kalıcı başarıya ulaşıp hayalindeki hayatı yaşamaya başlayabilirsin. Yüzde1 Erkek ailesine katılmak için hemen buraya tıklayın