Yüzde1 Erkek | Türkiye'nin Erkek Gelişim Platformu

Tüm makalelere erişmek, kitapları indirmek, 7/24 soru sorma desteği ve daha birçok özelliğe erişerek, kalıcı başarıya ulaşıp hayalindeki hayatı yaşamaya başlayabilirsin. Yüzde1 Erkek ailesine katılmak için hemen buraya tıklayın

Kurallar

Platform kurallarımız


Yuzde1erkek.com kendine özgü kuralları olan, sınırsız özgürlük vaat etmeyen, akla her gelenin söylenmesinin ve isteyenin dilediği gibi davranmasının söz konusu olmadığı bir ortamdır.

Üyeler buraya kendi özgür iradeleriyle geldiklerine göre Yüzde1 Erkek kurallarına uymak durumundadırlar. Aksini davranışlarda bulunanlardan platformumuzdan kalıcı olarak engellenecektir.
Yüzde1'Erkek'te belirlenmiş olan kurallara uymayı reddeden kullanıcılara hizmet vermek zorunda değildir.

Yüzde1Erkek'de kayıtlı içerikler, bilgi edinilmesi amacı dışında başka hiçbir amaçla kullanamaz; kullanıcı burada yer alan bilgileri üçüncü kimseler ile paylaşamaz. Yüzde1 Erkek'den alınan bilgilerin kullanılmasının hukukî sonuçları bilgiyi alan kullanıcının sorumluluğundadır.

Yüzde1Erkek'de herkese açık alanlarda instagram, telefon numarası gibi şahsi iletişim bilgilerinizi paylaşamazsınız.

Yüzde1 Erkek'i kullanılırken ortaya çıkabilecek her türlü iletişim kesintisi, yoğunluk vb. teknik nedenlerden dolayı hizmetin yerine getirilememesi durumunda İdare’nin herhangi bir sorumluluğu yoktur. İdare sistemi güncelleme, sorgulama ekranını değiştirme ya da sistemin kullanım sayısını kısıtlama hakkına sahiptir.

Bu kapsamda yapılacak sorgulama neticesinde elde edilecek bilgilere ilişkin olarak İdareye herhangi bir cezai, idari, yasal ve hukuki sorumluluk yükletilemeyeceği, İdareye karşı hiçbir talep ve iddiada bulunulmayacağını Yüzde1 Erkek kullanıcısı kabul etmiştir. Sitemizde paylaşıma sunulan tüm içerikten 5651 Sayılı Kanun'un 8 ve T.C.K'nın 125. maddesine göre paylaşımı yapanın kendisi sorumludur. Sitemiz paylaşımcıların gönderdiği içerikten doğabilecek yasal sorunlar nedeni ile sorumlu tutulamaz. Sitemizdeki paylaşımlar hakkında tüm hukuksal bildirimler iletisim kanalı üzerinden bildirilmesi halinde, bildirimin bize ulaşmasından sonra en geç 7 (yedi) gün içerisinde yanıt verilir.

Ürün ve hizmetlerimizde iade garantisi söz konusu değildir. Üyelik onaylandıktan sonra iade talebinde bulunulamaz.

Kurallara aykırı bir durum görüldüğünde, başka kullanıcıların konuya müdahil olması üzücü sonuçlar doğurduğundan, doğru davranışın BİLDİR tuşu ile yöneticilere bildirilmesi olduğunu hatırlatırız.

Üyeler sitemizin veya başka bir site/uygulama üyesinin özel bilgilerini alenen açıklayamaz. Kişisel tartışma şekline dönüşen konular derhal kapatılır! Kapatılan başlıklara (yazılara) ilgili özel mesaj veya e-posta atılmamasını rica ederiz. Sürekli ikili tartışma yaratan kullanıcılar önce uyarılır, sonra uzaklaştırma verilir.

Yüzde1 Erkek hesabınız size özeldir. Farklı cihazlardan açılan oturumlar sürekli kontrol edilmektedir. Şifrenizi bir başkası ile paylaşmanız durumunda 90 GÜNLÜK uzaklaştırma alırsınız. Bu durumun tekrarı yaşandığında üyeliğiniz süresiz olarak iptal edilir.

Kullanıcıların özellikle sitedeki yazışmalarda olabildiğince düzgün Türkçe kullanmaları önerilir. Asgari yazım kurallarına uyulması (Cümleye büyük harfle başlamak, nokta ile bitirmek) gerekmektedir. Tamamı büyük harften oluşan, noktalama işaretlerine yer verilmemiş veya haddinden fazla seviyesiz bir tarzda yazılmış iletilerin zor anlaşıldığı ve anlaşılsa bile dikkate alınmadığı bilinmelidir. Bu tür hatalar içeren ileti veya başlıklar yöneticiler tarafından gerek görülürse kaldırılabilir.

Yüzde1 Erkek içi yazışmalarda kullanılacak dil ve üslup, sitenin verimli olmasıyla doğrudan ilişkilidir. Bundan ötürü iletilerde küfür ve benzeri kaba ifadeler kullanılmaması ve başka birini küçük düşürücü, tahrik ve hakaret edici söylem ve tavırlardan uzak durulması özellikle gerekmektedir. Küfür içeren, aşırı laubali, başka bir kullanıcıya saldırı amaçlı veya genel olarak çirkin kabul edilen iletiler yöneticiler tarafından silinecektir. Aynı tutumu sürdürmekte ısrarlı davranan kullanıcı site kullanımından süresiz men edilecektir. Bununla birlikte siteye katılan kullanıcıların seçtikleri kullanıcı isimlerinin de küfür içeren, diğer kullanıcıları taciz veya tahrik edecek özellikte olmaması gerekmektedir.
Bu türde isimler doğrudan değiştirilecektir. Aynı konu kullanıcıların avatar ve imzaları için de geçerlidir.
Yüzde1 Erkek ile ilgi ve ilişkisi olsun olmasın, her türlü kişi, kurum ve kuruluşu küçük düşürücü, hakaret içerikli mesajların yazılması kesinlikle yasaktır.

Her türlü din, ırk, mezhep ayrımcılığı yapmak ve bu konuda tahrik edici, küçük düşürücü mesajlar yazmak yasaktır.

Siyaset konularının konuşulması Yüzde1 Erkek' de yasaktır.

Yüzde1 Erkek Hesabınızı herhangi bir şekilde 3. kişilere satamazsınız. Bu tespit edildiği takdirde hesabınız kapatılacaktır.

Yüzde1 Erkek Kuralları dışında bölümlere ait özel kurallar bulunabilir. Başlık açılan bölüme ait özel kuralları okumanız ve bu kurallara uymanız gerekmektedir.
Kullanıcıların kendi yararları göz önünde tutularak hazırlanan bu kurallar tartışmaya açık değildir. Yüzde1 Erkek 'e üye olan kullanıcılar bu metni okumamış olsa da tüm kurallara uymayı kabul etmiş sayılır. Bu kurallar tüm kullanıcılar için bağlayıcı niteliktedir.

Bu kuralları kabul etmeyen tüm üyeler siteyi terk edebileceği gibi kurallara aykırı davranışlarda bulunan üyelerin sorun yaratan iletileri silinebilir yada kilitli konulara taşınabilir artı olarak kendilerine uyarı cezası verilir.
Buna rağmen aynı davranışları sergilemekte ısrarcı davranan üyeler siteden uzaklaştırılacaktır.
Üye cezalandırmasını sitenin yöneticileri yapar. Yöneticiler isterlerse diğer yönetim grupları ile istişare yaparak fikirlerini alabilir. Ancak nihai karar organı sitenin yöneticisine aittir.

Eğer şifrenizi unuttuysanız iletişim linkinden şifrenizi isteyebilirsiniz. Kullanıcılar kendi kullanıcı adı ve şifrelerini korumakla sorumludurlar; başkası kullanır ve kural dışı yazı olursa siteden uzaklaştırılırlar.
Yüzde1 Erkek yönetimi gerek görüldüğü takdirde bu kurallarda değişiklik yapma hakkına sahiptir. Kurallar eklendiği anda yürürlüğe girer ve tüm üyelerin okuduğu varsayılır.

Yüzde1 Erkek'e Hoş Geldiniz.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden platform temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Gece/Gündüz modunu seç

Gece ve gündüz modlarından tarzınıza yada ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçerek kullana bilirsiniz.

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü zevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kullanabilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda kategori listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listelemek için kullanabilirsiniz.

Platform arkaplan resimleri

Platform arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Platformun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Yüzde1 Erkek | Türkiye'nin Erkek Gelişim Platformu

Tüm makalelere erişmek, kitapları indirmek, 7/24 soru sorma desteği ve daha birçok özelliğe erişerek, kalıcı başarıya ulaşıp hayalindeki hayatı yaşamaya başlayabilirsin. Yüzde1 Erkek ailesine katılmak için hemen buraya tıklayın