Yüzde1 Erkek | Türkiye'nin Erkek Gelişim Platformu

Tüm makalelere erişmek, kitapları indirmek, 7/24 soru sorma desteği ve daha birçok özelliğe erişerek, kalıcı başarıya ulaşıp hayalindeki hayatı yaşamaya başlayabilirsin. Yüzde1 Erkek ailesine katılmak için hemen buraya tıklayın

 • Merhaba🙂, Yüzde1 Ekosistemine kaydolmak için ücretli üyelik gerekmektedir.

  ▪️Seçtiğiniz pakete göre Üyeliğinizdeki tüm içeriklere erişebilirsiniz.
  Daha önce hiç %1 ailesine katılmadıysanız
  📌Kadın- Erkek ilişkisi psikolojisini derinlemesine öğrenmek
  📌Sosyal becerilerinizi geliştirmek,
  📌Türkiye'de Alanında Uzman ve Profesyonel Danışmanları birlikte, yeni ilişkilere yelken açmak
  📌Kişisel Gelişiminizi Son seviyeye getirmek

  💑%1 Ekosistemi ile kalıcı başarıya ulaşabilirsiniz.

  🚀%1 Ekosistemi üyelikleri ile birlikte içeriklerin tamamına erişmek,
  hemen buraya tıklayın

Para ve Tip olmadan Güzel, Çekici ve Seksi Kadınları Etkileme

NİRVANA 

Yönetici
Katılım
10 Ağustos 2022
Mesajlar
199
Çözümler
8
Birçok erkek benim kusurum var. İşte bu işler para ile olur. Kafenin önüne bir Ferrari’m olsa, Porsche’m olsa bu işler aşırı basit. Parasız erkeği bir tek annesi sever. BMW’n olacak. Tüm kadınlar sana hasta olur. Tazında birçok şeyler söylüyorlar. Bunların hepsi ama hepsi saçmalıktan ibarettir. Sadece şuraya bir parantez açmalıyız.

En azından bir kafede 2 kahve içip parasını ödeyecek kadar paranız olmalıdır. Yoksa eğer ilk önce bu sorununuzu çözmeniz gerekiyor. Bakın bir kadını etkilemek için bir miktar paraya sahip olmanız gerekiyor. Kadınları etkilemeyi bırakın. Yani en temel ihtiyaçlarınızı karşılayacak biçimde bile bir miktar paraya sahip olmalısınız. Buluşmada parayı kim ödeyecek sorusu aklınızda iken rahat olamazsınız. Cebinizde 100-150 TL kahveye verecek paranız olmalıdır. En kötü okusanız bile hafta sonları harçlığınızı çıkarabilmelisiniz. Bunun yanında zengin olmanıza gerek yoktur.Kadın tavlamak için zengin olmalısın diye söyleyenler ve tavsiye verenler, kadınlar konusunda başarısızdır. Bu kişiler aynı şekilde kendilerini rahatlatabilmek için zengin olmalısın, bahanesinin arkasına korkakça saklanıp orada gizleniyorlar. Böylelikle kendini rahatlatmış oluyorlar. Senin bu kız işleri ne alemde? deyince ise: “Valla kızlar paraya bakıyor. Biz de fakiriz o yüzden bize bakmıyorlar. “diye geçiştiriyorlar. Diğer yanındaki kişi ise aynı şekilde, öğrenilmiş çaresizlik yaşadığı için, birlikte okey oynamaya gidiyorlar.

Bu tarz düşünceler gerçek değil, Aynı şekilde Tip de öyle, Azımsanmayacak derecede erkek de tipe takılı kalıyor. Böyle düşünmelerinin sebebi biz erkekler olarak, kadının değerini fiziğine, güzelliğine genellikle dış görünüşüne göre karar verdiğimiz için, sanki kadınlar da bizi ona göre değerimizi belirliyor zannediyorlar. Halbuki bu bir kadını elde etmek için, tek başına yeterli bir neden değildir. Bakın şunu kabul ediyoruz.

Sadece “KAS” yaparak ta bir kızı elde edebilirsiniz. Fakat kas delisi kız %7-8 civarıdır. Sadece “PARA” ya bakan kız da bu civardadır. Sadece “TİP” yakışıklılığa bakan da kız vardır.

Fakat Bunlar kadınlar çok çok çok azı bu tarz şeylere tav olur. Varsayalım ki tüm kadınlar tipe baksın diyelim. Tipinizi değiştirmek için ne yaptınız? , Giyim tarzınızı değiştirdiniz mi ?, Kendinize uygun bir parfüm buldunuz mu ?, Vücut kitle indeksinizi ölçüp size en uygun kilo oranınızı bulup, o kiloya gelmek için savaştınız mı ?, Yüzünüze uygun saçınızı kestirdiniz mi ?, Yüz şeklinize uygun güneş gözlüğü aldınız mı ?, ve daha birçok şey… Bunların neredeyse tamamına yakınını yapmadınız. E söylediğiniz şey için de çabalamıyorsunuz.Aynı şekilde zengin olma mevzusu, hiç kendi işinizi kurmaya çalıştınız mı? , Hiç kendi işinizde aylarca zarara düşme riskine rağmen yine de devam ettirdiniz mi ?, Ticarete girdiniz mi ?, Ticari becerililerinizi geliştirdiniz mi ?, Size en uygun hakkında en çok bilgi sahibi olduğunuz ve en sevdiğiniz bir beceriyi paraya dönüştürmeyi denediniz mi ? ve daha onca şey…

Bunlarda muhtemelen 1-2 ufak şey yapıp onda da süreklilik sağlayamayıp, pes edip bırakmışsınızdır. E sizin kendi düşüncenize uygun şekilde hareket edip eyleme geçmiyorsunuz? , Bir bahaneniz var ve bunu çürütmek için hiçbir adım dahi atmıyorsunuz. E onu yapmayayım bunu yapmayayım, ama kızlar kucağıma gelsin.

Tüm çekici kızlar beni bulsun. Şöyle olmasını istiyorsunuz, Telefonunuzun sms kısmına EVREN yazıp 3131’e mesajınızı yollayın. 24 saate evren istediğiniz şeyi kapınıza teslimat yapsın. Böyle düşünüyorsanız eğer ki Evrene mesaj yollamayı deneyebilirsiniz. Bu doğaya aykırı bir şey bir etki yapabilmelisiniz ki karşıdan da bir tepki alabilmelisiniz. Etki yoksa tepki de yoktur.


Kimse siz çabalamazsanız kimse sizin için çabalamaz. Sizin tip ve para veya kas gibi olmanız gereken düşünceleri beyninize sokan en büyük şey izlediğiniz şeylerin ta kendisidir. İzlediğiniz ve dinlediğiniz şeyler hayatınızın tamamına etki eder. Beyniniz kanıt tekniğine göre çalışır. En başta referans aldığı şeyler içgüdüsel ve ilkel şeylerdir. Bundan sonra gelen şeyler kendi tecrübelerinizdir.

Eğer ki sizin kendi tecrübeniz pek yoksa sıra izlediğiniz ve gözlemlediğiniz şeylere gelir. Peki televizyon izliyorsunuz diyelim. Reklam çıktı diyelim. Magnum olsun. Magnum reklamı deyince hepinizin aklına 3 şey gelir. Genellikle Maserati, Porsche gibi lüks ve pahalı arabalar olur. Yakışıklı ve kaslı bir erkek (Kıvanç Tatlıtuğ veya Burak Öz çivit gibi bir erkek) Bunun yanında Elçin Sangu ve Barbara Palin gibi modeller konulur. Sonra kadın Magnum’u alıp ısırır ve adama bakarak gülümser ondan sonra reklama girerler.Şimdi ne olmuş oldu? Siz çekici bir kadını elde edebilmek için, lüks ve pahalı bir arabaya ve çekici bir yüz ve kaslı bir vücuda sahip olmanız gerektiği düşüncesi zihninize akın akın girmeye başladı. Siz bunu gördünüz, ardından bir baktınız TV izlerken film ve dizilerde de aynı usulü gördünüz.

Zengin adam ve fakir kız meselesi, E bunun yanında sosyal medyada da bu düşüncenizi destekleyecek içerikler gördünüz. Böylece ne oldu. Bu düşünceyi iyice beyninize kazıdınız. Sonra baktınız BMW arabaların içinde sarışın bir hatun var. Ee sonra da bir baktınız. Başarısız insanlar da size böyle diyor. Bu sefer o sizin algınızı oluşturdu ve sizin de işinize geliyor. Neden? Çünkü; herhangi bir efor yok tek sözcük ile kendinizi kandırmış oluyorsunuz.Doğada her yaşayan canlının beynine iki ilkel dürtü vardır. Bunların herhangi bir istisnası kesinlikle yoktur. Hayatını devam ettir ve Soyunu devam ettir. Bu 2 dürtü herkeste vardır. Siz eğer Beslenme, Barınma, Sağlık gibi en temel ihtiyaçlarınızı giderdiğinize göre Hayatını devam ettir, Komutunu yerine getiriyorsunuz. Bundan sonra ise içgüdüleriniz size emir veriyor.

Siz ise bu durumu sürekli olarak porno veya mastürbasyon yaparak giderdiğiniz için, bunu şey gibi düşünebilirsiniz: Borçlu bir kişi var. Adam sürekli borcunu ödememek için erteliyor. Bir hafta kaynanası ölüyor. Öbür hafta kız kardeşi doğum yapıyor. Öbür hafta hafta ev sahibi kirayı arttırdığı için ona verdiğini söylüyor.

(ilkel dürtünüzü etkilemeniz) Adam ise sürekli geçiştirdiği için bir süre sonra adam haklı olarak patlayıveriyor. Bundan sonra ise siz de mutsuz oluyorsunuz. Yarı depresif oluyorsunuz. Bu yüzden %1 sayfasına geldiniz. Şu an bu yazıları okuyorsanız. Başınızı sokacağınız bir ev, Her gün yediğiniz yemek ve gayette sağlıklı birisisiniz.

Şu an parmağınız kesilmiş olsaydı. O an tek istediğiniz şey o parmak kesiğinin acısını gidermek olurdu. Bunu bir an önce gidermeniz gerekiyor. Bu durum kesinlikle ama kesinlikle ne para ne de tip mevzusudur. Bunların bahaneleri arkasına saklanmayınız.

Eğer ki bir şeyden rahatsızsanız, Bunu değiştirmek için çaba göstermeniz gerekir. Sizin bir kadınla birlikte olmanıza yarayan şey, ne üzerinizdeki kıyafettir. O bir bez parçasından ibaret, ne de cebinizde kağıttır. Onlar birer bir maddedir. Asıl olay sizin o zihninizdeki mental güçtür. Biz kesinlikle şunu demiyoruz. Ya hiç tipin olmayacak, tip hiç önemli değil veya Paraya hiç gerek yok da demiyoruz. Bunlar varsa işiniz bir tık kolaylaşır. Size bir kâğıt parçasıyla gelen veya size çekici bir yüzünüz için gelen bir kadının, hayat kadınından bir farkı yoktur.Niye biliyor musunuz?, Çünkü onlar etkilemesi basit kadınlardır. Siz paranızla etkilediyseniz, başka bir erkekte gidip parasıyla etkileyebilir. Ayrıca sizinle parayla birlikte olan kadından hiçbir şekilde erkeksi haz alamazsınız. Neden mi? Diye soruyorsunuz hemen yanıtlayalım.

Çünkü içten içe o kadının sizinle birlikte olmak istemediğinizi bileceksiniz. Çünkü kadın sırtınızı tırnaklarıyla parçalamaya çalışmayacak, sizinle tutkulu bir şekilde öpüşmeyecek, cinsel organınızı iştahla yalamayacak, yatakta kan verir gibi duracak ve bir an önce yapsa da gitsem modunda olacak, Size karşı sahte sesler çıkaracak bunların hepsi sizin gönlünüzü hoş tutup istediği şeyleri elde etmek için kullanacaktır. Sizin gittiğiniz yerlerde tek başına fotoğraflar atıp zengin gibi gözüküp, başka erkekleri ağına alacak veya sizden çıktıktan sonra sizin aldığınız pahalı hediyeleri okutup başka erkeklerle de yiyebilecektir.

Bunlar hayatın gerçekleri, hiçbir zaman o kadının aklında kalmayacaksınız, hiçbir zaman o kadın sizi gerçek birer erkek olarak görmeyecek, hiçbir zaman o kadın sizin arkanızdan sigara yakmayacak. Hiçbir zaman tutkuyla birlikte olduğu bir adam olmayacaksınız.

Acı ama gerçek. Biz burada sizi motive etmiyoruz. Bunları birisi size söylemesi gerekiyor Maalesef. Böyle bir hayaliniz varsa bir an önce vazgeçin. O kadına hediye aldığınızda, para yedirmeye çalıştığınızda, parayla gösteriş yaptığınızda her zaman başınıza böyle şeyler gelecektir. Aynı şekilde tip aslında gerçekten önemli değildir.

Yakışıklı düşündüğünüz adamların dm’leri dolu değil. Aynı şekilde diğer tüm fiziksel avantajı olan erkeklerde dahil boy, kas, iyi bir fizik, Yakışıklı erkeklerin %70’i sap bir halde olduğunu biliyor musunuz? Çünkü, yakışıklı adamların birçoğunun egoları şişiktir. Ama bu ego içi boş bir egodur. Sanalda aslan kaplan olan bir kızın, gerçek hayatta kedi gibi olması gibi bir şeydir.

Böyle olunca hep adımı karşı taraftan beklerler. İlk o adımı atsın diye beklerler. Beklerler de beklerler. Ayrıca kimseye de kolay kolay yazılmazlar. Konuştuğu Hanımefendilerin kendisini dışarıya davet etmesini de beklerler :D. Yani yakışıklı erkeklerin çoğu aksiyon alma anlamında pasiftir.

Eylem yapma anlamındaki kabiliyetleri çok düşüktür. Kendilerini geliştirmeye çalışmazlar. Tek alanda iyi oldukları için o alanın tüm her şeye yetebileceklerini düşünürler. Sevgili yapıp piyasadan ayrılırlar.

Sevgilileri de bunları süs köpeği olarak yanlarında gezdirirler. Maalesef ki doğa kanunu böyle işlemez. Yakışıklılık kumar gibidir. Eğer ki zarınız tutarsa ve erkeksi maskülen bir erkekseniz sizden kralı yok demektir. Yoksa da yakışıklı olduğunuz halde sosyal becerileriniz gelişmediği için yalnızlıkla baş başa kalırsınız.

Önemli olan bir erkeğin işlevidir. Bir kadın paralı ve yakışıklı olup asosyal, hiçbir tanıdığı olmayan, bir ampul takmaktan veya bir çivi çakmaktan aciz, Risk alamayan, beceriksiz veya hırsı olmayan adam yerine Ortalama duruma sahip, becerikli, güçlü ilişkiler kuran cesur ve lider bir adam onlar için daha önemlidir. Önemli olan sizin değerinizdir

Yani yakışıklı erkeklerin psikolojisi böyle, paraya gelen kadınların da psikolojisi böyle. Şimdi gelelim esas kısma biraz uzun oldu farkındayız.

Çünkü size gerçekleri anlatma ve mental altyapısını buraya kadar aktarabildik. Sıra geldi Para veya Tip olmadan çekici ve güzel kadınları nasıl etkilersiniz kısmına. Aslında tek bir alanda iyi olmak gerekirse, Bu ise “KOMİK” olmak. Buraya bir parantez açalım. Milleti veya kızı güldürmek için soytarılık veya yalakalık yapmak veya dikkat çekmek için olan komiklikten bahsetmiyoruz.

Saf mizahtan bahsediyoruz. Millet gizem gibi bir şeye takılmış gidiyor. Sınıfında veya çevresinde onu daha önce görmemiş veya fark etmemiş kıza gizem oyunu gibi şeyler oynuyorlar. Bayağı komik bir durumdur. Pasif kalmamalısınız. Şimdi gelelim. Ben hiç komik adam değilim. Ciddi değilim. Nasıl espri vs yapacağım gibi düşünüyor olabilirsiniz. Aslında birkaç ayda iyi derecede bir mizahşör olabilirsiniz. Bunun için ise çok yakın zamanda gelecek mizah 101 içeriğimize erişebilirsiniz.
 

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden platform temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Gece/Gündüz modunu seç

Gece ve gündüz modlarından tarzınıza yada ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçerek kullana bilirsiniz.

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü zevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kullanabilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda kategori listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listelemek için kullanabilirsiniz.

Platform arkaplan resimleri

Platform arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Platformun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Yüzde1 Erkek | Türkiye'nin Erkek Gelişim Platformu

Tüm makalelere erişmek, kitapları indirmek, 7/24 soru sorma desteği ve daha birçok özelliğe erişerek, kalıcı başarıya ulaşıp hayalindeki hayatı yaşamaya başlayabilirsin. Yüzde1 Erkek ailesine katılmak için hemen buraya tıklayın