Yüzde1 Erkek | Türkiye'nin Erkek Gelişim Platformu

Tüm makalelere erişmek, kitapları indirmek, 7/24 soru sorma desteği ve daha birçok özelliğe erişerek, kalıcı başarıya ulaşıp hayalindeki hayatı yaşamaya başlayabilirsin. Yüzde1 Erkek ailesine katılmak için hemen buraya tıklayın

 • Merhaba🙂, Yüzde1 Ekosistemine kaydolmak için ücretli üyelik gerekmektedir.

  ▪️Seçtiğiniz pakete göre Üyeliğinizdeki tüm içeriklere erişebilirsiniz.
  Daha önce hiç %1 ailesine katılmadıysanız
  📌Kadın- Erkek ilişkisi psikolojisini derinlemesine öğrenmek
  📌Sosyal becerilerinizi geliştirmek,
  📌Türkiye'de Alanında Uzman ve Profesyonel Danışmanları birlikte, yeni ilişkilere yelken açmak
  📌Kişisel Gelişiminizi Son seviyeye getirmek

  💑%1 Ekosistemi ile kalıcı başarıya ulaşabilirsiniz.

  🚀%1 Ekosistemi üyelikleri ile birlikte içeriklerin tamamına erişmek,
  hemen buraya tıklayın

Onun O Olduğunu Nasıl Anlarsınız?

NİRVANA 

Yönetici
Katılım
10 Ağustos 2022
Mesajlar
199
Çözümler
8
Doğru kadını bulduğunuzu nasıl anlarsınız?

Evlenmek söz konusu olduğunda, erkekler iki nedenden dolayı korkarlar. Bazı adamlar aşırı seçicidir.
Akıllarında mükemmel eş özelliklerinin bir listesi var: ateşli ama sürtük değil, zeki ama inek değil, sıska ama iyi bir aşçı vb. Ne yazık ki, hiçbir gerçek kadın fanteziyi gerçekleştiremez ve bu adamlar sürekli bekar kalır. İkinci tip erkek, başkalarının, özellikle de kendi ebeveynlerinin başarısız evliliklerine bakar ve yanlış kadını seçme korkusuyla evlenmez.

Gerçek şu ki, evlenecek doğru kadını bulduğunuzu bilmek roket bilimi değildir. Karımla evlenme kararı hayatımda verdiğim en kolay karardı. İşte eşimin benim için doğru kişi olduğuna karar vermemde bana rehberlik eden beş yönerge:

1. İlişki başından beri sorunsuz gidiyor. Benimki de dahil olmak üzere gördüğüm en iyi ilişkiler, baştan sona tamamen doğal bir şekilde gerçekleşti. Çift tanışır, iyi anlaşırlar, çıkmaya başlarlar ve sonra evlenirler. Karım ve ben, flörtümüz sırasında hiçbir zaman korkunç bir "DTR" (İlişkiyi Tanımlayın) yaşamadık. İlişkimizle ilgili her şey dünyadaki en doğal şeymiş gibi hissettirdi. Hiç ayrılmadık ve tekrar barışmadık. Hatta bunu yapmayı bile düşündü. Buna karşılık, birçok çift defalarca ayrılıp tekrar bir araya geliyor. Kavga ederler, sonra barışırlar ve sonra tekrar kavga ederler. Bu tür değişken ilişkilerdeki erkeklerin evlenmemesi gerektiğini söylemiyorum. Ancak oynaklık kaçınılmaz olarak evliliğe devam edecektir. Bu oynaklığın kabul edilebilir olup olmadığı, her bir erkeğe ve onların bu ilişkinin gücü konusundaki algılarına bağlıdır.

2. Aileniz ve arkadaşlarınızla iyi anlaşıyor.Şimdi, bu kuralın istisnaları olabilir: kız arkadaşınız ve arkadaşlarınızdan veya aile üyelerinden biri, çatışan kişilik özelliklerine sahip olabilir. Ancak genel olarak, kız arkadaşınızın sevdiklerinizle pek iyi karışmaması kırmızı bayraktır. Bir düşünün - ailen sizi büyüttü ve sizi siz yaptı ve arkadaşlarınızı ortak ilgi alanlarınıza ve değerlerinize göre seçtiniz. Onlardan hoşlanmıyorsa ve onlar da ondan hoşlanmıyorsa, bu, kız arkadaşınızla ilgili gördükleri önemli bir şeyi görmediğiniz anlamına gelebilir. Aşık olduğunuzda, genellikle görüşünüzü ve muhakemenizi bulanıklaştırır. Sevdikleriniz, ilişkiye dışarıdan bir bakış açısına sahiptir. Bu, sırf arkadaşlarınız ve aileniz ondan hoşlanmıyor diye bir kadından ayrılmanız gerektiği anlamına gelmez. İlişkinizden eminseniz, onunla ilerleme konusunda kendinize güvenin.

3. Onun hakkında değiştirmek isteyeceğiniz önemli bir şey yok. Bir ilişkide her zaman farklılıklar ve çatışmalar olacaktır. Ama kız arkadaşınla ilgili gerçekten önemli olan ve değiştirmesini dilediğin bir şey varsa , o zaman bu bir tehlike işaretidir . Bir ilişkinin ilk aşamalarında, beyniniz aşk kimyasallarıyla yıkandığında, kusuru gözden kaçırmaya, hatta onu garip bir şekilde sevecen bulmaya istekli olabilirsiniz. Ancak birkaç yıl sonra, aşk kimyasalları azaldığında, bu kusur ruhunuzu rahatsız etmeye başlayabilir. Unutma, insanlar nadiren değişir ve evlilik onu da değiştirmez. Kız arkadaşınla ilgili, içinde yaşayamayacağını bildiğin bir şey varsa, o zaman harekete geçme zamanı. İkinizin de zamanını boşa harcıyorsunuz.

4. O senin en iyi arkadaşın. Fiziksel çekim ve kimya, herhangi bir ilişki için açıkça çok önemlidir. Ancak ilişkinin özünde güçlü ve köklü bir dostluk olmalıdır. Kırk yıl sonra ikiniz de yumuşak, kırışıklı ve düşük libidolu olacaksınız. Yaşlanıp saçları ağardığında evliliğinizi bir arada tutacak şey arkadaşlığınızdır. Bu nedenle, kız arkadaşınızın dünyadaki en iyi arkadaşınız olduğunu düşünüyorsanız, onun sizin için doğru kişi olma şansı çok yüksektir. Bütün zamanını onunla mı geçirmek istiyorsun? Bir maça gitmekten vergilerinizi yapmaya kadar herhangi bir durumu daha keyifli hale getiriyor mu? Ona her şeyi söyleyebileceğini ve senin hakkında dünyadaki herkesten daha çok şey bildiğini düşünüyor musun? Evet? Peki o zaman, o bir bekçi .

5. Onunla evlenme düşüncesi sizi zerre kadar korkutmuyor. Düğününden önceki gece çizmelerinin içinde titreyen ve ikinci kez düşünen bir adam imajı, iyi TV ve film olay örgüleri oluştururken, gerçek şu ki, "bir" ile evlenirken hiç korkmayacaksınız. Tüm flört ve nişanlılık dönemim boyunca, düğünümden önceki geceye kadar, yaklaşan evliliklerimi bir saniye bile düşünmedim. Hissettiğim tek şey mutluluk ve heyecanlı beklentiydi. Tüm bu ipuçlarında olduğu gibi, bu konudaki mesafeniz değişebilir. Gerginsen evlenmemelisin demiyorum. Ancak her hafta doğru kararı verip vermediğiniz konusunda ileri geri giderseniz, ciddi bir iç araştırma yapmak isteyebilirsiniz.
Düğünümde kayınpederim "Evlilik birlikte yaşayabileceğin birini bulmak değil, onsuz yaşayamayacağın kişiyi bulmaktır" derdi. O kadını bulduğunda, o olduğundan emin olabilirsin.
 

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden platform temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Gece/Gündüz modunu seç

Gece ve gündüz modlarından tarzınıza yada ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçerek kullana bilirsiniz.

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü zevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kullanabilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda kategori listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listelemek için kullanabilirsiniz.

Platform arkaplan resimleri

Platform arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Platformun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Yüzde1 Erkek | Türkiye'nin Erkek Gelişim Platformu

Tüm makalelere erişmek, kitapları indirmek, 7/24 soru sorma desteği ve daha birçok özelliğe erişerek, kalıcı başarıya ulaşıp hayalindeki hayatı yaşamaya başlayabilirsin. Yüzde1 Erkek ailesine katılmak için hemen buraya tıklayın