Yüzde1 Erkek | Türkiye'nin Erkek Gelişim Platformu

Tüm makalelere erişmek, kitapları indirmek, 7/24 soru sorma desteği ve daha birçok özelliğe erişerek, kalıcı başarıya ulaşıp hayalindeki hayatı yaşamaya başlayabilirsin. Yüzde1 Erkek ailesine katılmak için hemen buraya tıklayın

 • Merhaba🙂, Yüzde1 Ekosistemine kaydolmak için ücretli üyelik gerekmektedir.

  ▪️Seçtiğiniz pakete göre Üyeliğinizdeki tüm içeriklere erişebilirsiniz.
  Daha önce hiç %1 ailesine katılmadıysanız
  📌Kadın- Erkek ilişkisi psikolojisini derinlemesine öğrenmek
  📌Sosyal becerilerinizi geliştirmek,
  📌Türkiye'de Alanında Uzman ve Profesyonel Danışmanları birlikte, yeni ilişkilere yelken açmak
  📌Kişisel Gelişiminizi Son seviyeye getirmek

  💑%1 Ekosistemi ile kalıcı başarıya ulaşabilirsiniz.

  🚀%1 Ekosistemi üyelikleri ile birlikte içeriklerin tamamına erişmek,
  hemen buraya tıklayın

İlk Buluşma 101

NİRVANA 

Yönetici
Katılım
10 Ağustos 2022
Mesajlar
199
Çözümler
8
İlk buluşma birçok açıdan önem taşır. Bir şeyin başlayıp başlamayacağını bir şeyin ilerisinin gelip gelmeyeceğini köprü görevinde bir rol üstlenir. İlk buluşma aynı şekilde ilk tanışma gibidir. İlk buluşmada bırakacağınız intiba kadın ile olan iletişimde acayip önemli bir yer taşır. Çünkü; ilk buluşma iyi geçmişse ve kadında duygular yaratabildiyseniz. 2.buluşmanın ihtimali çok yüksektir. Şimdi gelelim ilk buluşma planımıza ilk buluşmada kadına kesinlikle çok fazla yanaşmamanız lazım. Fakat bunu iyi dengede tutmanız gerekiyor.

İlk önce kadınla buluşma ayarladınız sonrasında ise kadınla oturduktan sonra normal konuşmanız gerekiyor. Birkaç ufak temas dışında ilk buluşmada iki farklı yol izleyebilirsiniz. Bunu belirleyen ana temel nokta ise şudur: 1. Olarak sizin müsaitlik durumunuz, bazen kadınlar size karşı aşırı ilgili oluyor ve ilk buluşmada hızlı davranmadığınız için sizi o riskte veya kabiliyeti alamayacak bir kişi olarak görebiliyor.

Bunu anlayabilmek için en önemli adım şurada başlıyor: KADININ İLGİSİ , Eğer ki karşınızdaki kadın dokunuşlarınıza çok fazla direnç göstermiyor ve size karşı yüksek ilgisi varsa yapmanız gereken şey 1 veya 2 mekan daha değişip bu tarz yerleri de park, sahil, lunaparak avm artık aklınızda neresi varsa eve doğru çekebilirsiniz.

Zaman döngüsünü kırılımı yaşatın
Eğer ki bir kadın ile aynı gün içinde birden fazla ne kadar mekana giderseniz. Bu sayede kadın ile olan bağınız daha da güçlendirir. Bu bir psikolojik yanılsamadır. Bunu kendi lehinize kullanabilirsiniz. Özellikle ilk buluşmada bir kadınla birlikte olmak istiyorsanız buna dikkat etmeniz gerekir. Ayrıca aranızdaki samimiiyet ve bağı bu şekilde güçlendirebilirsiniz. Eğer ki kadının güvene ihtiyacı varsa veya kıza karşı yüksek çekicilik kurduysanız bu durumda kadının ihtiyacı olan güveni bu şekilde temin edebilirsiniz.


Çekicilikle birlikte bu oran düşebilir fakat ilk buluşmalarda ortalama bir adamsanız %90 aranızda bir şey gerçekleşmez. Bir kişi size diyorsa ki ben tanıdığım kadınları ilk buluşmada birlikte oluyorum. Hiç ikinci buluşmada olmuyor.

Şunu bilmelisiniz ki ya karşınızdaki adam çok aşırı çirkin kadınlara yürüyor. Ya da kadınlar konusunda bir şey bilmeyip ahkam kesiyordur. Bu durum ise aklınızın bir köşesinde kalması gerekiyor. Şimdi gelelim %1 Stili ilk buluşmaya ilk buluşma kadının devrelerini yakıp, nasıl bizi daha çok arzulamasını sağlayabiliriz kısmına, kadına karşı nazik bir şekilde karşılayın baskınlığınızı her daim gösterin.

Burada oturalım deyip kadına masayı elinizle gösterin. Aynı şekilde oturduktan sonra halini hatırını sorun sonrasında ise , bakın burada çooook önemli bir detay var. Kadına size karşı belli başlı ve ufak şeylere çok dikkat ederler. Garsonu çağırırken elinizi kaldırıp Garson bey deyip kalın ve tok sesle işaret etmeniz lazım. Burada garsona karşı kibar davranmalısınız. Kadınlar sizin diğer insan ve hayvanlara karşı davranışınıza bakıp ona karşı da nasıl davranışlar sergileyeceğinize dair kendine bu durumdan pay biçer. Bu yüzden kibar ve tok bir şekilde konuşun.

Örneğin bir kahvecidesiniz İlk önce kendi siparişinizi verin. Ardından sen ne istersin diye kadına sorun, hatta siz de fikrinizi belirtin. Buranın sıcak çikolatası çok meşhur tavsiye ederim gibi bir şey söyleyebilirsiniz. Ardından kadınınkini de öğrendikten sonra siz siparişi toparlayıp garsona siparişinizi verin. Evet böylelikle hem baskınlık gösterdiniz, hem kibarlık ve centilmenlik yaptınız. 2-0 öndesiniz demektir. Şimdi yapmanız gereken şey kadınla konuşmak güzel ve keyifli eğlenceli vakit geçirmek arada da temas etmeyi unutmayın.

Eğer ki buluşmada hiç kıza dokunmamışsanız çok yüksek ihtimal 2.buluşma olmayacaktır. En azından örnek olarak kızı durağına veya taksiye vs yollarken kızın belinden birkaç saniye hafifçe dokunup yönlendirmiş olun, veyahut konuşurken kadının saçları hakkında konuşup kadının saçlarına dokunup derin bir göz teması sağlamış olun. Yani çok fazla ilgilenmemek derken bahsettiğimiz konu şu: Yani kadına yarınnınız yokmuş gibi yumulmayınız. Karşıdaki kadına kibar, centilmen, kısıtlı ilgili ve lider bir erkek görüntüsü yaratacaksınız.

Bunun ardından ise 1 saat geçtikten sonra aniden bir işiniz çıkmış gibi oradan bir bahane bulup ayrılmanız gerekiyor. Arkadaşlarınızla alakalı bir sorun olabilir. Eve misafirleriniz gelmiş olabilir. Bunun gibi bir bahane bulduktan sonra oradan ayrılın. Ayrıca eve gittikten sonra kadına mesaj da atmayın. Kadın mesaj atarsa da çok fazla ilgi göstermeden kısa keserek mesajlaşın.

Gerçek hayatta da ise aynı şekilde konuşun fakat pek ilgili değilmişsiniz gibi sanki kadına ilk buluşmadan sonra beğenmemişsiniz gibi davranın. Fakat bazı kişiler bunu abartacağına %100 eminiz. Bakın şöyle düşünün: Sınıfınızda küs olduğunuz bir kız var. Fakat bu küs olduğunuz kızla da aynı zamanda proje ödeviniz var. Konuşmanız gerekiyor. Nasıl konuşursunuz ?, Tabi ki isteksiz ve heyecansız konuşursunuz. Buna benzer şekilde çok da fazla ilgisizliği abartmadan kısa keserek konuşun.

Bunu neden yapıyoruz bu bize ne sağlayacak ? gibi düşünebilirsiniz. Hemen açıklayalım. Böyle olunca siz yukarıdaki hareketlere uygun bir şekilde hareket ettiğinizde kadını etkilemiş olacaksınız. Fakat bu durumda kadını hem bize karşı ne kadar ilgisi olduğunu test ediyoruz. Kadının ne kadar kaliteli olduğunu ve size karşı ilgisinin ne kadar büyüklükte olacağını görmemize sağlıyor.

Kadınla güzel ve kaliteli anlar yaşattığımız için onu iyi hissettirdiğimiz için, ve Kadının bize karşı en zirve noktada oradan ayrıldığımız için, kısacası kızın ağzına bir parmak balı çalıp sonrasında kayıplara karıştığımız için, kadın çok daha fazlasını isteyecektir. Böylelikle ne oluyor. Burada biz kendimizi ağırdan satmış oluyoruz. Kovalayan taraftan kovalanan tarafa geçmiş oluyoruz.

Değerimiz de artıyor. Ayrıca kız bizi biz olduğumuz için mi yoksa başka bir şey mi elde etmek mi istiyor bunu anlamış oluyoruz. Daha birçok konuda da avantaj sağlıyor. Bir taş ile kuş katliamı yapmış oluyoruz. Sonrasında ise 1 hafta veya 10 gün sonra ise normal bir şekilde buluşuyoruz. Aradaki buzları kırdıktan sonra, Örnek akşam 8’de Kadıköy boğa heykelinin orda hazır ol seni dışarıya çıkartacağım deyip durumu sonlandırıyoruz.

2.Buluşmada ise kadın testimizi geçtiği için ona karşı daha ilgili ve sıcak şekilde davranıp sevgili olmak veya diğer istediğiniz tüm durumları uygulayabilirsiniz. Bir kadın ile 3 buluşmada bile bir arpa boyu yol kat edememişseniz kesinlikle ayrılmanız gerekiyor.
 

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden platform temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Gece/Gündüz modunu seç

Gece ve gündüz modlarından tarzınıza yada ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçerek kullana bilirsiniz.

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü zevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kullanabilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda kategori listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listelemek için kullanabilirsiniz.

Platform arkaplan resimleri

Platform arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Platformun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Yüzde1 Erkek | Türkiye'nin Erkek Gelişim Platformu

Tüm makalelere erişmek, kitapları indirmek, 7/24 soru sorma desteği ve daha birçok özelliğe erişerek, kalıcı başarıya ulaşıp hayalindeki hayatı yaşamaya başlayabilirsin. Yüzde1 Erkek ailesine katılmak için hemen buraya tıklayın