Yüzde1 Erkek | Türkiye'nin Erkek Gelişim Platformu

Tüm makalelere erişmek, kitapları indirmek, 7/24 soru sorma desteği ve daha birçok özelliğe erişerek, kalıcı başarıya ulaşıp hayalindeki hayatı yaşamaya başlayabilirsin. Yüzde1 Erkek ailesine katılmak için hemen buraya tıklayın

 • Merhaba🙂, Yüzde1 Ekosistemine kaydolmak için ücretli üyelik gerekmektedir.

  ▪️Seçtiğiniz pakete göre Üyeliğinizdeki tüm içeriklere erişebilirsiniz.
  Daha önce hiç %1 ailesine katılmadıysanız
  📌Kadın- Erkek ilişkisi psikolojisini derinlemesine öğrenmek
  📌Sosyal becerilerinizi geliştirmek,
  📌Türkiye'de Alanında Uzman ve Profesyonel Danışmanları birlikte, yeni ilişkilere yelken açmak
  📌Kişisel Gelişiminizi Son seviyeye getirmek

  💑%1 Ekosistemi ile kalıcı başarıya ulaşabilirsiniz.

  🚀%1 Ekosistemi üyelikleri ile birlikte içeriklerin tamamına erişmek,
  hemen buraya tıklayın

Evlenceğiniz Kişiyi Doğru Seçin

NİRVANA 

Yönetici
Katılım
10 Ağustos 2022
Mesajlar
199
Çözümler
8
Evlilik yaşı gelmiş erkekler genellikle evlenecek kadın arayışı içine girerler. Türkiye gibi bir yerde yapacağı için çok büyük bir yatırım içine girerler. Çok büyük bir maddi yükün altına girecekleri için haliyle doğal olarak birlikte olmak istedikleri kadının da buna değmesini istiyorlar. Bu çok doğal ve normal bir durum şimdi detaylı bir şekilde inceleyelim.

1-) Merhametli Olması
Bir kadın kesinlikle merhamet duygusu olması gerekiyor. Merhamet duygusu olmayan kişiden her şeyi bekleyebilirsiniz. Bunu öğrenmenin en iyi yolu ise hayvanlara karşı olan davranışlarında yatar. Sokakta mesela bir kedi, köpek gördüğünde tekmeliyorsa bu kadında bir sorun var demektir. Çünkü normal hiçbir insan bunu yapamaz. Bunu yapanın kesinlikle ciddi sorunları var demektir. Başka bir insanın yavrusuna böyle davranan bir insan, kendi evladına yarın bir gün neler yapmaz ki ? Buradan payı siz biçebilirsiniz.

2-) Feminen Olması

Gerçek bir annenin en önemli özelliği feminen olmasıdır. Maskülen bir anne, sürekli çatışma ve kavgacı tavırları dominant olmaya çalışması gibi şeyler gerçekten içinden çıkılmaz bir çile haline getirir. Karınız eğer ki feminen olursa aynı zamanda itaatkar olur. Daha anaç bir yapısı olur. Daha uyumlu olur. Mental olarak diğer kadınlara nazaran daha da güçlü olur. Ayrıca daha birçok artısı da vardır. Bu yüzden feminen bir kadın mutlu bir ailenin yapı taşı gibidir.

3-) Sadık Olması
Bakın hiçbir erkek içgüdüsel olarak %100 çocuğunun kendisinden olduğuna emin değildir. Burada bilmeniz gereken durum şudur:Güven de önemlidir. Bir kadının size sadık olup olmadığını anlamak için en büyük kanıt ilgi seviyesidir. İlgi seviyesi %90 ve üstü olan kadın sizi aldatmaz. Aldatılmamak için ise evliliğin başındaki hal ve hareketlerinizi değişmemesi gerekir. Aynı o halde olmanız gerekiyor. Bu nokta kritik önem taşıyor. Çünkü birçok ilişkide bitmesinin en büyük sebebi Kadının erkeği törpülemesinde yatıyor. Siz eğer ki hep ilişkinin başındaki gibi davranışlar sergilerseniz. Sürekli kendinize bakım yaparsanız, sağlığınıza dikkat ederseniz, daha fazla para kazanmaya çalışıp, kadınınızı da ilgisiz bırakmazsanız aldatılma korkusu yaşamanızın da pek bir anlamı yoktur. Nasıl olsa evlendim, bir kere bastım imzayı diye düşünüyorsanız, bu düşüncenizde çok büyük bir hata yapıyorsunuz demektir. Kendinizi hiçbir zaman salmamanız gerekir.

4-) Alkol ve Sigara

Alkol ve sigara içmese daha iyi olur. İçiyorsa da pek bir sorun yok. Burada önemli olan ölçüt ne kadar içtiği özellikle alkolü su niyetine içiyorsa ve sürekli sarhoş oluyorsa burada problem var demektir. Çünkü sürekli sarhoş olan kızda bayağı bir problemli demektir. Neden sürekli sarhoş oluyor ? , Neden bu kadar çok alkol alıyor. Bunu öğrenmeniz lazım. Bir de sürekli sarhoş olan kız sarhoş olduğu için yönlendirilmeye çok yatkındır. Bu yüzden bunu da bilmeniz gerekiyor. Sigara da çok fazla içmemesi daha iyi olur.

5-) Gece Kulüpleri

Gece kulüplerinin en temel en kemik istisnai şeyler harici gidilmesinin en büyük sebebi tanışma amaçlıdır. Kadınların diğer erkeklerin onlara yanaşıp konuşması için geliyorlar. Evet eğlenip dansta etmek için geliyorlar da olabilir. Ama işin ucu yine oraya varıyor. Bir kadın neden kocasıyla eğlenemesin ki, Kocasıyla birlikte eğlenmek varken neden gece klübü olsun ki. Ayrıca bazı kızlar şunu diyebilir. Biz kız kıza takılmak istiyoruz. Bunun için konuşmak ve alkol için diyorlarsa pub veya alkollü cafe gibi mekanlarda oturup konuşabilirler. Bunun yeri gece klübü değil. Ayrıca kadınlar diğer arkadaşlara uyum sağlamaya çalışırlar. Örneğin başka bir erkek geldi reddetti diyelim. Fakat 3 kişilik erkek grubu geldi. Diğer kızlara yazıldı. 2 si okeyledi. 3. Çocuğu da sizin eşinizin onaylama ihtimali ve başka bir mekana gitme ihtimali çok yüksektir.

Kadınlar anlık karar verirler. Kadınlar geçmişi de düşünmezler. Geleceği de pek düşünmezler. Sadece şu anı düşürler. Gerek alkolün etkisi, gerek uyum sağlama ve gerek eskisi gibi çekim olsa bile eskisi gibi yüksek derecede olmaması ve diğer sebeplerden ötürü aldatılabilirsiniz. Yani Modernlik adı altında bazı şeyler normalleştirilmemesi gerekir. Bu konu da onlardan bir tanesidir. Gece klübü hayatı olan biriyle birlikte olmanız. Kumar oynamakla eş değerdir.


6-) Paragöz olup olmaması
Evet, Bir kadın sizinle para için evleniyorsa kesinlikle evlenmeyin. O kişi hiçbir zaman size karşı %100 ilgi sevgi veya saygı duymayacaktır. Çünkü yarın birgün paranız bittiğinde, iflas ettiğinizde o kişi size karşı sırtını dönecektir. İşin içinde para varsa bir de boşanırsanız. Ömrünüzün sonuna kadar eşek yüküyle o parayı ödemeniz gerekecektir. Bazılarınız şunu sorabilir. Peki Hocam iyi güzel hoş diyorsunuz da, Bir kadının bizimle para ile birlikte olup olmadığını nasıl anlayacağız ? gibisinden soru soruyor olabilirsiniz. Bunu öğrenmenin çok güzel bir yolu var. O kişiye iflas ettiğinizi veya işten kovulduğunuzu söyleyeceksiniz ve mesela hesabı 5000 tl ödediğiniz mekan yerine daha derme çatma yerlerde takılacaksınız. Gidip lüks restoran yerine daha salaş öğrencilerin takıldığı mekanlara gidin. Bunu birkaç hafta sürdürün. Baktınız durumu kadın kabulleniyor. Bu kadın sizinle paranız için birlikte olmuyor, demektir.

Böylelikle yüzbinlerce hatta milyonlarca tl'lik zarardan da kurtulmuş olursunuz.

Ayrıca örnek bir gidin Mediamarkt Teknosaya beyaz eşya bakmaya gidin baktınız örnek gidip en pahalı buzdolabı veya çamaşır makinesi veya bulaşık makinesi de olur. Hangi makinanın kapağını açtığına bakın. Çünkü insanlar almak istediği ürünü incelerler. Eğer ki gidip en pahalı makinenin kapağını açıyorsa aklınızda bir soru işareti olması gerekiyor. Aklınızda bir ünlem işareti olsun. Ama eğer ki gidip ortalama bir makine veya daha altı bir makineye bakıyorsa doğru kişiye yakın birisini bulmuşsunuz demektir.
 

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden platform temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Gece/Gündüz modunu seç

Gece ve gündüz modlarından tarzınıza yada ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçerek kullana bilirsiniz.

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü zevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kullanabilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda kategori listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listelemek için kullanabilirsiniz.

Platform arkaplan resimleri

Platform arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Platformun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Yüzde1 Erkek | Türkiye'nin Erkek Gelişim Platformu

Tüm makalelere erişmek, kitapları indirmek, 7/24 soru sorma desteği ve daha birçok özelliğe erişerek, kalıcı başarıya ulaşıp hayalindeki hayatı yaşamaya başlayabilirsin. Yüzde1 Erkek ailesine katılmak için hemen buraya tıklayın