Yüzde1 Erkek | Türkiye'nin Erkek Gelişim Platformu

Tüm makalelere erişmek, kitapları indirmek, 7/24 soru sorma desteği ve daha birçok özelliğe erişerek, kalıcı başarıya ulaşıp hayalindeki hayatı yaşamaya başlayabilirsin. Yüzde1 Erkek ailesine katılmak için hemen buraya tıklayın

 • Merhaba🙂, Yüzde1 Ekosistemine kaydolmak için ücretli üyelik gerekmektedir.

  ▪️Seçtiğiniz pakete göre Üyeliğinizdeki tüm içeriklere erişebilirsiniz.
  Daha önce hiç %1 ailesine katılmadıysanız
  📌Kadın- Erkek ilişkisi psikolojisini derinlemesine öğrenmek
  📌Sosyal becerilerinizi geliştirmek,
  📌Türkiye'de Alanında Uzman ve Profesyonel Danışmanları birlikte, yeni ilişkilere yelken açmak
  📌Kişisel Gelişiminizi Son seviyeye getirmek

  💑%1 Ekosistemi ile kalıcı başarıya ulaşabilirsiniz.

  🚀%1 Ekosistemi üyelikleri ile birlikte içeriklerin tamamına erişmek,
  hemen buraya tıklayın

Bir Kızla Nasıl Tanışılır ?

NİRVANA 

Yönetici
Katılım
10 Ağustos 2022
Mesajlar
199
Çözümler
8
Bir Kızla Nasıl Tanışılır ?
Bir Kızla Nasıl Tanışılır ? Kızlarla tanışmak aslında sandığımız kadar zor bir şey değildir. Ama insan egosuna zarar gelmesinden korktuğu için gerekli olan adımları atamaz ve kızlarla tanışamaz.
Kızlarla tanışabilmek için yaklaşma korkusunun üstesinden gelmek gerekir .
Bununla ilgili bir çok çarpıcı detayı yakında çıkacak Kızlarla Tanışma Anları kitabında tüm detaylarıyla ele aldık .
Sizin yapmanız gereken bazı hazırlıklar vardır bu yaklaşma korkusunu yenebilmek ve istediğiniz ortamda son derece etkili bir şekilde kıza yaklaşıp tanışabilmek için .
Eğer son derece kendinizden emin adımlara sahipseniz cesaretli olursunuz ve buda konuşmalarınıza ve davranışlarınıza yansır .
Ama bu cesareti kazanabilmek içinde elbette üzerinde çalışmanız gerekir .


Ve en önemli olan diğer hususlardan bir tanesi de sosyal açıdan son derece gelişmiş olmanız ve sosyal bir ortamınızın hali hazırda var olmasıdır .
İnsan ilişkilerinde iyi değilseniz ve utangaç bir yapınız varsa yeni tanışmaya gideceğiniz kız üzerinde cesaretli hareket edemeyebilirsiniz.
Sonuç olarak girişimleriniz başarısız olur .
Kızlar bir erkekte öz güven ararlar peki neden ? Çünkü özgüven , sosyal açıdan , iş hayatı açısından ve alınan kararları uygulamak açısından hep olması gereken bir karakter özelliğidir.
Bir çok erkeğin ilk başta çok büyük bir özgüven sergileyip daha sonra kızların testlerinden kaldığını görürüm bunun nedeni bir çok erkeğin kızların testlerinden haberinin olmamasıdır .
Özgüven sergilerken birden özgüvensiz bir davranış kalıbı içine girerler ve sonunda da kız onlardan soğur .
Bir kızla sadece tanışmış olmanız sizin onunla bir birliktelik yaşayacağınız anlamına gelmez . Karakterinizin yani kısacası sizin dışarıya nasıl yansıdığınızın önemli olduğunu bilmeniz gerekir.

Kadınlarla Nasıl Tanışılmaz ?

Beğendiğiniz kadını elinizden kaçırmanızı istiyorsanız. O kadınla birlikte olmamak istiyorsanız aşağıdaki kelimeleri kullanın
Tanışabilir miyiz ?
Direkt elendiniz. GAME OVER Finish. HeadShot artık ne diyorsanız ondan oldu. Yani bunu söylemek ile kıza: “Ben kız işlerinde tecrübesiz ve vasat bir adamım. Senin onayını istiyorum. Çünkü sen benden çok daha üst ligdesin beni bir an önce ret et de ben de gidip bir depresyona girip geleyim. Suçu ise tipim ve param olsaydı diye atıp rahatlayayım” demenizle aynıdır. Arasında hiçbir fark yoktur.

-Konuşabilir miyiz?
Buda aşırı saçma bir insan ile iletişime geçmek için ondan onay almanıza gerek yok. Zaten bu soruyu sorarken konuşmuş oluyorsun. Yani o kız kim ki izin istiyorsunuz ? Padişahın kızı mı ?, Bulunmaz bir hint kumaşı mı ? Sizin iş yerinizdeki patronunuz mu ki konuşabilir miyiz ? gibisinden bir soru soruyorsunuz. Yukarıdaki sözler aynısı bunun içinde geçerlidir.

Bu 2 kelime kesinlikle yasak. Bu kelimeleri kullanmayın. Bu kelimeleri kullanırsanız. Kızla birlikte olma şansınız %0 bile değil. Daha da eksilerdedir. Kullanmamalısınız bu kelimeleri bu kelimeleri neden kullanmamalısınız inceleyelim.

Bunlar kadını kötü hissettiren kelimelerdir. Bunu kullandığınızda kadına bir sorumluluk vermiş olursunuz. Kadınlar bir işin sorumluluğunu almazlar ve almakta istemezler. Geçmişteki kadınlar diğer erkekler ile alakalı sorumluluklar aldığı için cezalandırılmışlardır. Bu cezalandırılmalar sonucu kadınlara içgüdüsel olarak işlemiştir. Bu yüzden bizim hep ilk adımları atmamız gerekiyor. Bu yüzden bizim buluşmaya davet etmemiz gerekiyor. Bu yüzden biz o ilk öpüşme adımını atmalıyız. Bir de kadınlarda beğendiği erkeğe karşı kolay elde edilen kız olarak gözükmek istemiyor.

Erkek eğer ki bir kızı kolayca elde ederse o kızın hakkında :” Baksana kaş*rın teki. Ben bile 2 günde tavladıysam bu kadını kim bilir bizim okulda kimlerle birlikte olmuştur.” Diye söylenip duruyor. İçsel hesaplaşmalar yapıyor. Bunu da kadınlar bildiği için biz erkeklere karşı çok düzgün çok saf çok temiz ve zor kadını uyguluyorlar. Aslında bakarsanız zor kadın diye de bir şey yoktur. Kadınlarda eğer ki sizi çekici bulmuşsa öp*şmek istiyorlar. Çekicilik oluşturduğunuz andan itibaren bu durum oluşur. Yani zor kadın taklidini iyi yapan ve zor kadın taklidini kötü yapan kızlar olarak ayırabiliriz. Bir daha kesinlikle bu ve benzeri kelimeler kullanmamanız gerekiyor. Alfa erkeği onaylanma ihtiyacı pek fazla yoktur. Siz de böyle olmamalısınız

-Çok fazla beklememek

Kadınla göz göze gelişinizden sonra yaklaşmalısınız. Siz eğer ki uzaktan kesmeye başlarsanız, beyniniz negatife yatkın olduğu ve kadınlar tanışma konusunda,çok fazla pozitif yönde olayınız olmadığı için zihninizde negatif düşünceler dolmaya başlar. Beyniniz size neden o kadınla konuşmamanız yönünde bir şeyler zırvalamaya başlar. Kulaklık takıyor. Bu kız beni beğenmez. Bu kızın memesi küçük, bu kız iyi değil, ya kızın sevgilisi gelirse ben ne yaparım. (Bu tarz bir korkunuz varsa, Tek yapmanız gereken şey şu: Aa pardon birlikte miydiniz ? iyi günler deyip ayrılın. Bitti. başka hiçbir şey yapmanıza gerek yoktur.)

En fazla ne olabilir ki ? bunu düşünün düşündüğünüzde olası şeyler olmayacaktır. Şu anda dünyada kısaca bir süre yaşıyoruz. Gençlik dediğiniz şey 18-32 yaş arası bir şey şu 14 senelik zaman dilimi sizin için en iyi zaman dilimidir. Soruyorum sizlere sadece 2 şeyi karşılaştıracağım sizinle. Şimdi bir kadınla konuşamayıp gençliğinizin en güzel zamanlarını sırf egonuzdan ötürü, veya kendinizi aşırı değersiz veya ezik gördüğünüz için, tadını çıkaramayıp diğer erkeklerin becerebildiği ve yapabildiği sizle aynı konumda veya daha aşağı bir adamın kadınlarla birlikte olmasının verdiği psikolojik acı mı daha kötü, yoksa ömrü hayatınız boyunca bir daha yüzünü bile göremeyeceğiniz ve daha ne vakit geçirdiğiniz ne de tanıdığınız bir kadının size teşekkür edip gitmesi mi daha çok koyuyor.

HEMEN ŞİMDİ DURUN VE SADECE BU DURUMU BİRKAÇ DAKİKA DÜŞÜNÜN. Hangisi daha çok koyar. Hangisi size daha kötü hissetirir. Hangisinin acısı daha kalıcı olur ? Bunun muhakkemesi zihninizde yapın!


-Kadını mini analizini yapın
Elinde yüzük var mı, birini bekliyor mu gibi gibi durumlara göz atın. Sonrasında konuşmaya başlayın.
Kızlar nasıl test ederler bunu bilmeniz gerekir .
Onlarla tanışırken korkularınızı kontrol altına almanız gerekir . Kızdan daha az bir statü göstermemeniz gerekir .
Ezik erkek davranışlarından kaçınmanız gerekir .
Kılık kıyafetinizin düzgün olması gerekir .
Her zaman güler yüzlü hareket etmeniz gerekir.

Kıza giderken yüzünüzde gülümseme olmalı. Sonuçta tanımadığı bir adamsınız. Ayrıca giderken hafif gülümseyerek iki elinizi sağa sola sallayarak ve avuç içleriniz karşıdaki kadını gösterecek şekilde açınız. Kişisel bakımınız iyise, kıyafetleriniz iyiyse kokunuz yerindeyse ve elinizi açık bir şekilde ve hafif tebessüm ve gülümseyerek bir şekilde giderseniz ve kız size teşekkür ederse veya hiçbir şey demeden yürümeye devam etmişse veya sizi istemediğini belirten bir beden dili (size arkasını dönme gibi )şeyler yaptığında kızla konuşmaya devam etmeyip kızın yanından ayrılırsanız,
Başınıza bir şey gelme ihtimali %0’a yakındır. Çünkü bunları yapınca yanlış anlaşılma tacizci gibi görünme sapık olma veyahut aklınıza gelen diğer şeyleri bertaraf etmiş olursunuz

- Hava kararınca kadınlara yaklaşmayın.
- Çok az insanın geçtiği veya hiç insanın geçmediği yerde kızlarla tanışmayın.

Genel itibariyle yukarıdaki durumlara dikkat ederek yaklaştığınızda bu işi çok büyüttüğünüzün farkına varacaksınız.

-Ne söylemeliyim ?

Gidersiniz centilmen şekilde direkt olarak ilgimi çektin seninle konuşmak istedim tarzı konuşabilirsiniz.
Aslında ne söylediğinizin gerçekten inanın hiçbir önemi yok. Kız zaten size yeşil ışık yakmışsa saçmalayarak numara ve instagram bile alabilirsiniz.
Hiç bir zaman kasıntı bir tip olarak kızın karşısına çıkmamanız gerekir . Kendinizi ispatlama çabası içine girmemeniz gerekir .
Bulunduğunuz ortamda bütün kızlarla tanışma yada çıkma ihtimaliniz olmaz ama gerekli olan kriterlere dikkat ederseniz istediğiniz gibi bir beraberlik yaşama ve kızların sizden çok fazla hoşlanması ihtimalini oldukça yükseklere taşırsınız.
 

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden platform temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Gece/Gündüz modunu seç

Gece ve gündüz modlarından tarzınıza yada ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçerek kullana bilirsiniz.

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü zevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kullanabilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda kategori listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listelemek için kullanabilirsiniz.

Platform arkaplan resimleri

Platform arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Platformun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Yüzde1 Erkek | Türkiye'nin Erkek Gelişim Platformu

Tüm makalelere erişmek, kitapları indirmek, 7/24 soru sorma desteği ve daha birçok özelliğe erişerek, kalıcı başarıya ulaşıp hayalindeki hayatı yaşamaya başlayabilirsin. Yüzde1 Erkek ailesine katılmak için hemen buraya tıklayın