Yüzde1 Erkek | Türkiye'nin Erkek Gelişim Platformu

Tüm makalelere erişmek, kitapları indirmek, 7/24 soru sorma desteği ve daha birçok özelliğe erişerek, kalıcı başarıya ulaşıp hayalindeki hayatı yaşamaya başlayabilirsin. Yüzde1 Erkek ailesine katılmak için hemen buraya tıklayın

 • Merhaba🙂, Yüzde1 Ekosistemine kaydolmak için ücretli üyelik gerekmektedir.

  ▪️Seçtiğiniz pakete göre Üyeliğinizdeki tüm içeriklere erişebilirsiniz.
  Daha önce hiç %1 ailesine katılmadıysanız
  📌Kadın- Erkek ilişkisi psikolojisini derinlemesine öğrenmek
  📌Sosyal becerilerinizi geliştirmek,
  📌Türkiye'de Alanında Uzman ve Profesyonel Danışmanları birlikte, yeni ilişkilere yelken açmak
  📌Kişisel Gelişiminizi Son seviyeye getirmek

  💑%1 Ekosistemi ile kalıcı başarıya ulaşabilirsiniz.

  🚀%1 Ekosistemi üyelikleri ile birlikte içeriklerin tamamına erişmek,
  hemen buraya tıklayın

Bir Kızla Buluşmadan Önce Yapılması Gereken Tüm Adımlar

NİRVANA 

Yönetici
Katılım
10 Ağustos 2022
Mesajlar
199
Çözümler
8
Kızla buluşmadan önce yapılması gereken tüm adımlar bu makalede bulacaksınız. Öncelikle yapmanız gereken temelde birkaç şey var.

1-)Temizlik

Öncelikle en önemli kural temizliktir. Temizlik olmazsa olmazdır. Ter koktuğunuz an sevişmeyi sevgili olmayı hepsini unutun ! Kesinlikle ama kesinlikle ter kokmamanız gerekiyor. Ter kokmak kadar itici bir şey yoktur. Muhtaçlık gibi en itici karakter davranışıyla bile kapışamaz. İşte bu yüzden ilk atmamız gereken adım koltuk altı kıllarımızı, kasık bölgemizdeki kılları kesmek, yüzümüzde yanağımızda ne kadar kıl tüy varsa ondan kurtulmaktır. Bir diğer nokta ise her ne olursa olsun. Koltuk altına sürülen roll-on veya deodarantınız olmalı bunlar sizin acil durumlarda kurtarıcınız olacaktır. Bunu yaptıktan sonra saç sakal tıraşımızı iyice bir şekilde olmalıyız. Bunları normalde her daim kendimize olan saygımızdan ötürü yapmamanız gereken şeylerdir. Benim size tavsiyem bu durumları birer rutin haline getirmeniz. Bir süre sonra hiçbir şekilde yorulmayacaksınız. Tuvaletinizin çöp kovasına kadar temizlemelisiniz .Klozet içini dışını da bir kontrol edin. Hatta ev kokuları var. Her yerde satılıyor. Onlardan çok fazla abartmamak koşuluyla birkaç fıs sıkmak her türlü işinizi görecektir.

2-)Ev

Evi her ne olursa olsun havalandırın. Kötü bir koku olmamalı. Çünkü orası sizin yaşadığınız yer, Atalarımız boş yere dememiş " Aslan yattığı yerden belli olur. " diye Çünkü; orası sizin yaşadığınız bir alan orası sizin yaşamınızı temsil eden bir alan. Etrafta ne kadar dağınık eşya varsa toparlamalısınız. Halının altlarına kadar ne varsa, iyice bir süpürün toz falan etrafta kalmamalıdır. Ne olacağı belli olmaz. Belki kadını evinize getirdikten sonra veya evde yemek yeme bahanesine karşın evde hazır dondurulmuş ürünler olması sizin avantajınıza olur. En azından dondurulmuş pizza, kızartma veya piliçlerden en az 1 paket olsun. Hiç uğraşmamış olursunuz. Pratik olarak yağa atarsınız ve hızlı bir şekilde pişmiş olur. Evinizde her daim olması gereken yiyeceklerin yanında bir de olması gereken içecekler var. Bunların en başında şarap ve bira geliyor. Ardından meyve suyu gibi birkaç çeşit içeceğinizin olması sizin yararınızadır. Dipnot olarak bitter çikolata hem kadında hem de erkekte libidoyu arttırıyor.

3-) Eşyalar

Şimdi bazı gerekli eşyalar var. Bunlardan ilki bir adet kondom gerekiyor. Kondom olarak eğer ki alacaksanız hem işi şansa bırakmamak adına hem de alacağınız hazzın iyi bir seviyesi olması adına okey serisinin hisset ve sıcak temas prezervatifleri bunun için uygundur. Eğer ki geç boşalmak istiyorsanız okey rötar serisi bu iş için biçilmiş kaftandır. Belki aklınıza takılmış olabilir. Şu soruyu da yanıtlamak istiyorum. Prezervatif çeşitleri genel itibariyle kalınlığı-inceliği ve kullanıldığı kremin veya kayganlaştırıcının çeşidine göre değişiklik gösteriyor. Bu özelliklere göre de farklı çeşit prezervatifler oluşabiliyor. Prezervatif alırken ihtiyacınıza göre almanızı tavsiye ederim. İsteğe bağlı olarak partnerinize göre masaj yağı kullanabilirsiniz. İçinde ginseng olmasına dikkat edin. Gerçekten işe yarayan bir bitki türüdür. Bunun yanında fantezi oyuncakları da alabilirsiniz.

4-) Düzen

Kondomlar kesinlikle ama kesinlikle ortalıkta dolanmasın. İlk izlenim olarak fazla direnç oluşturabilir. Ayrıca kız da korkabilme ihtimali var. Eve gelmeden önce her yerin penceresini açmanız havalandırmanız gerekiyor. Bunun yanında komodinin içinde peçete,su ve kondom olsa yeterlidir. Bunun yanında yorgan yastık kılıflarını değiştirmeniz gerekiyor. Temizlik önemli. Yatak odasında pozisyon sırasında rahat edebilmesi için sırta koymalık ufak kırlent yastıklarıda etrafta olması güzel olur. Olmasa da olur. Ama kız ne kadar rahat olursa bizim için o kadar iyidir. Bunun haricinde operasyon öncesi operasyona hazırlık müzikleri ve operasyon sırasında dinleyeceğiniz bir playlist oluşturmanızı tavsiye ederim. Bu sayede işler bir tık daha kolaylaşacaktır.

Bunun haricinde gideceğiniz yerlerin lokasyon olarak evinizin yakınında olması gerçekten önemlidir. Buluşmaya çağırmadan önce internetten kesinlikle nelerle gidebileğinize karar verip ona göre hareket edin.

Çünkü; kızı evinize çağırdığınız zamanki süreç diliminde kadının aklına birçok düşünce gelecektir. Bu düşüncelerin yanında olumsuz düşünceler de gelebilir. Süre arttıkça kadın gerilecektir. Bu sayede işlerimiz zorlaşacaktır. Hatta işimizin olmamasına bile sebebiyet verebilir bu durum. Bu yüzden bu konu hakkında bilimum düzeyde çalışmanız gerekiyor.
 

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden platform temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Gece/Gündüz modunu seç

Gece ve gündüz modlarından tarzınıza yada ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçerek kullana bilirsiniz.

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü zevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kullanabilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda kategori listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listelemek için kullanabilirsiniz.

Platform arkaplan resimleri

Platform arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Platformun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Yüzde1 Erkek | Türkiye'nin Erkek Gelişim Platformu

Tüm makalelere erişmek, kitapları indirmek, 7/24 soru sorma desteği ve daha birçok özelliğe erişerek, kalıcı başarıya ulaşıp hayalindeki hayatı yaşamaya başlayabilirsin. Yüzde1 Erkek ailesine katılmak için hemen buraya tıklayın