TÜRKİYE’NİN
EN YÜKSEK
SONUÇ ORANINA SAHİP

EN KAPSAMLI EN GÜVENİLİR

KİŞİYE ÖZEL KOÇLUK EĞİTİMİNE KATILMAYA
HAZIR MISIN ?

Her gün aynı şeyleri yaparak farklı sonuçlar elde etmeyi beklemek en büyük deliliktir.

7+ YILLIK TECRÜBE

KİŞİYE ÖZEL PROGRAM

500+ MUTLU DANIŞAN

%100 MEMNUNİYET

KADINLARLA BAŞARILI OLMAKTAN ALIKOYAN SORUNUN HANGİSİ ?

 • Uzun süredir yalnızsınız fakat bir türlü kendinize uygun bir kişi bulmak konusunda ENDİŞELERİNİZ mi var ?
 • Geçmişte bir takım denemeler yaptıktan sonra hevesiniz kırıldı ve eskisi gibi kadınlarla uğraşmak ZOR mu Geliyor ?
 • Birçok şeyi okumanıza, izlemenize rağmen PRATİĞE dökemiyor TEORİDE mi kalıyorsunuz ?  
 • GENÇLİĞİNİZİN tadını bir türlü çıkaramadığınızı mı düşünüyorsunuz ? 
 • ESKİ sevgilinizi PİŞMAN edip ayağınıza gelmesini mi istiyorsunuz
 • Sürekli konuştuğunuz kadınlarla sürekli olarak konuyu sevgililiğe veya cinselliğe bağlayamıyor musunuz ?
 • Sosyal Medyada istediğiniz sonucu veya geri dönüşü alamıyor musunuz ? 
 • Şu anki bulunduğunuz konumdan  RAHATSIZ oluyorsunuz ve neyi  nasıl yapacağım diye mi düşünüyorsunuz ?
 • Dışarıda gördüğünüz güzel ve çekici kadınları etkileyemeyeceğinizi ve yalnızlığının ömür boyu olacağını mı düşünüyorsunuz ?
 • Eşinizin veya Sevgilinizin size karşı ilgisi çok DÜŞÜK ve bu ilgi alakayı yükseltip size kral gibi davranmasını mı istiyorsunuz ? 

BU SORUNLARIN HEPSİNİ ÇÖZEBİLİRSİN

Yukarıdaki sorunların çoğu biz de dahil olmak üzere Kadınlarla Başarılı olmak isteyen tüm koçluk öğrencilerimiz sahipti !

Biz de tüm bu sorunlara kafa yorduk 

Hepsini çözmeyi başardık ve sana da yardımcı olmak istiyoruz.

MERHABA! BEN %1 ERKEK KURUCUSU NİRVANA

Bugün sizlere %1 oluşumunu ve kendi hikayemden bahsedeceğim. 2016 yılında kadınlar konusunda başarısız, sosyal hayatı 0, evden okula okuldan eve giden, porno mastürbasyon ve oyun üçlüsüyle birlikte vaktini öldüren, sınıfın en arka sırasında oturan o çocuk bendim. Milyonlarca kullanıcısı olan bir oyunda Dünya 1.si idim. 

Bu oyun benim hayatımdı. Gerçek hayatta yaşayamadığım duyguların hepsini sanal alemde yaşıyordum. Rekabet etme duygumu, oyundaki diğer kullanıcılarla sağlıyordum.

Aşık olma sevme ve sevilme gibi  duygumu, sanalda  Almanya’nın ücra köşelerinde yaşayan bir kız ile gideriyordum. 

Eğlence ihtiyacımı Oyundan veya Facebook mizah sayfalarından numara alıp kurduğum Whatsapp grupları ile  sağlıyordum.

Sosyalleşiyordum (!)  Evimize misafir gelmemize rağmen onları karşılamak yerine odamda tek başımda oturup telefonla ilgileniyordum. Dört duvar arasında aylarım  geçiyordu.

Günlerden bir gün beynimden vurulmuşa döndüm.

Oynadığım Oyunun serverlar’ ı kapatılmıştı. 5 dakika boyunca ağzım açık bir şekilde bakakaldım. O kadar Emek vermiştim bir sürü oyundan arkadaşlarım vardı. Oyunun en statülü kişisi bendim.

 Bir anda onca yıllık emeğimin 5 saniyelik bir yazı ile birlikte gitmesi beni perişan etmişti. Evin içinde kafayı yiyordum.

Tüm dünyam yıkılmıştı. Sonra yaşadığım hayatıma baktım.

Deyim yerindeyse Yıkığın tekiydim.  Hayatımda hiçbir şeyim yoktu. Ne 1 tane adam akıllı dostum ne kız arkadaşlarım ne sevgililerim ne de cebimde 5 kuruş para vardı. Dibin de en dibindeydim.

Sanal hayatımın bitmesi beni gerçek hayata döndürdü. O oyunun kapanması ile birlikte hayatımın dönüm noktası oldu.

Mutsuzdum.

Çünkü beni gerçek hayatta mutlu edebilecek hiçbir şeyim yoktu.  Daha sonra internette gezinirken bir yazarın sayfasına denk geldim. Adam tam kafa dengim bir kişiydi. Orada kadınlar ve sosyal hayat hakkında tavsiyeler veriyordu.

Zaten eksi de olduğum için denesem de hiçbir şey kaybetmeyeceğimi bildiğinden denemeye karar verdim.

Gerçekten de işe yarıyor gibiydi. 

Fakat istediğim verimi pek vermiyordu. Ardından internette ne kadar kadınlar ve sosyal hayat hakkında yazı varsa altına üstüne getirmiştim. 

Deneye yanıla birçok bilgi edinmiştim. Bir süre sonra kendi stilimi yaratmaya karar verdim ve başarılı oldum.

Ardından bu başarımı gören diğer insanlar benden tavsiye istemeye başladılar. Fakat erkekler mesaj kutuma akın akın mesaj atıyorlardı. Bunları cevaplamak ise çok fazla  vaktimi  alıyordu. 

Ardından bu bilgileri  Yuzde1 ve Yüzde1 Erkek sayfası açarak paylaşmaya karar verdim. Gelen soruları post olarak yanıtlamıştım. Oraya yazdıklarımdan sonra vaktimin çoğunu geri alabilmiştim.


Ardından bana mesaj atan erkeklerden bir tanesi ona ücretli akıl hocalığı  yapmamı istedi. Yarattığım yüzlerce pratik teknik, bilimsel bilgi ve psikoloji biliminin birleşiminden oluşan bilgiler ve rakamlarla ifade edilmeyecek olumlu ve olumsuz  tecrübelerim sayesinde işe yaradığını görünce insanlar tüm tanıdıklarına tavsiye ediyorlardı.

Böylelikle sayfa kendiliğinden büyümeye başladı.


En sonunda ortaya %1 Kişiye Özel Hazırlanan koçluk sistemi ile birlikte  %1 Oluşumları  böyle kuruldu.

Daha sonra birkaç yıl içinde geldiğimiz noktada, birlikte 8  kişilik ekiple bizim hikayemize benzer  kişilere yardımcı oluyoruz. Şu anda 400’den fazla danışanımızın mutlu ve güçlü sosyal ve romantik ilişkiler kurmasına destek sağladık.  Çoğumuz dipten geldiğimiz için sizin yaşadığınız tüm konularda üst düzey deneyim ve bilgiye sahibiz.

Bunun için hem yurt içinden hem de yurt dışındaki eğitmenlerden binlerce $ eğitimler ve sertifikalar aldık. 

Bunun yanında  Sizi en iyi biz anlayabiliriz. Bir insanın yaşadığı durumu anlamak için en iyi yolu  empati değil birebir o olayı  yaşamaktır.

Geçmişte aldatılma, kadınlarla tanışamama, buluşmada ekilme, kadınlarla konuşamama, asosyallik, zararlı alışkanlık ve bağımlılıkları bırakma, parasızlık, işleri sevgililik veya cinselliğe bağlayamama, kadınlarla mesajlaşamamak, aile ile çatışma, mezuna kalmadan tutun da kendini değersiz hissetmeye, buluşmada ne yapacağını bilememe  ve çok daha fazlasına kadar her şeyi çözüp artık o sorunu çözmüş bireyleriz.

Sizin yaşadığınız sorunların tamamını daha önce bizzat aynısını biz de yaşadığımız için bizimle birlikte iletişiminiz çok güçlü olacaktır.

Bu sayede sizi çok daha iyi anlayacak ve size en uygun yol haritasında birlikte ilerleyebileceğiz.

Bahane bulursanız sadece o an rahatlayacaksınız. Yine elinizde hiçbir şey olmayacaktır. Her hangi bir şekilde bu durumu ego haline getirmemelisiniz.

Evet, Şu an bu satırları okuyorsanız hayatınızda yolunda gitmeyen şeyler var demektir. Hep benzer şeyleri yapıp farklı sonuçlar beklememelisiniz.

Şunu unutmamalısınız ki; Denediğiniz şeylerin pişmanlığı çok çabuk geçer fakat denemediğiniz şeylerin pişmanlığı ömür boyu içinizde izi kalır.

İHTİYACIN OLAN PAKETİ SEÇ

SEN DE KALICI BAŞARIYA ULAŞ

BASİC PAKET İLE

PREMİUM PAKET İLE

VİP PAKET İLE

VİP KİŞİYE ÖZEL KOÇLUK EĞİTİMİ

PEKİ BU EĞİTİMDE NELER VAR ?

Flört Süreci

Bir kadınla göz göze gelme aşamasından, kısa veya uzun süreli ilişkiler yaşaman için ne yapmalısın ? Tüm her şeyi en ince ayrıntısına kadar öğreniyorsunuz. Böylece kız ile hangi aşamada olursanız olun. Ne yapmanız gerektiğini biliyorsunuz.

İlişki Süreci

Hali hazırda konuştuğun, eşin, nişanlın , sevgilin, flörtünle olan sorunları nasıl halledebileceksin ? onu kendine bağlayıp senden başka kimseyi görmemesini nasıl sağlarsın ? İlişkinin ipini sana teslim ediyoruz.

Online Flört

Sosyal medyada kadınlar mesajına dönmüyor mu ? , Güzel ve seksi kadınlardan geri takip alamıyor musun ?,İstediğin kızla eşleşemiyor musun ? İleri Düzey Profil Analizlerimiz sayesinde sonuç oranın eskiye nazaran 3 kat daha fazla olacak

Mesajlaşma Koçluğu

Koçluk süresince ilk 15 gün seninle birlikte en az 3 kadına birlikte ilk mesaj yazıyoruz. Süreç bittiğinde bu kıza ne yazacağım sorunun ortadan kalkıyor. Ayrıca kadınlarla mesajlaşmada ne yazamayacağını bilmediğin noktalarda ekran görüntüsünü koçuna atman yeterlidir.

%1 Baştan Çıkarma

Kadınları diğer erkeklerin %99' undan farklı nasıl etkileyebilirsin ? Nasıl yıllar geçse bile unutamayacağı bir erkek olursun.
Hızlı ve etkili teknikler sayesinde beğendiğin bir kadını nasıl baştan çıkaracağını öğreneceksiniz.

Özel İçerikler

Bazı ustalar vardır. Kilit ve Özel Bilgiler öğrenmiştir. Bunu öğrenmesi uzun yıllarını almıştır. İşte o kuyunun en dibine birlikte iniyoruz.

Senin Programın

Sadece sana özel hazırlanan eğitim müfredatı ile yaşadığın sorun veya hayalini hızlı ve etkili şekilde gerçekleştir!

7/24 Destek ve Kişisel Takip

7/24 İstediğin saate sorunu sorabilirsin. Koçun en kısa zamanda sana geri dönüş yapacaktır. Vip Koçlukta canlı ve ilgisi yüksek koçlar her daim senin yanında.

Sınırsız Soru Sorma

Aklına herhangi bir soru mu takıldı ? Koçluk süreci boyunca istediğin kadar ilişkiler hakkında soru sorabilirsin.

Mental Destek

Herhangi bir konu hakkında çıkmazda olduğunu mu hissediyorsun ? %1 Her zaman senin 1 mesaj kadar yakınında

Özgüven Geliştirme

Aklına herhangi bir soru mu takıldı ? Koçluk süreci boyunca istediğin kadar ilişkiler hakkında soru sorabilirsin.

Özel Planlama

Uzun zamandır beğendiğiniz kadını nasıl dışarıya çıkarabilirsiniz. Buluşmada ne yapmanız ne söylemeniz gerekiyor ? hepsi karşıdaki kadına göre kurgulanıp ikinize özel bir yol haritası çıkarılır.

YÜZLERCE ÖĞRENCİ YÜZLERCE MUTLU SONUÇ

Mustafa Ç.
Mustafa Ç.
4 ay önce
Read More
Bu ekip hakikaten işini iyi yapıyor. Tutkuyla ve severek yapıyorlar. Asıl öncelik sizsiniz ve bunu hissediyorsunuz. Tüm sayfaların koçlukların aldım. Koçluk bitikten sonra birkaç soru sormaya çalıştım. Ya görüldü attılar ya da benden paketi yenilememi istediler. %1 deki koçlar aynı samimiyetle karşıladılar. İşte bu yüzden bile her daim %1'ci yim usta.
Mahmut A.
Mahmut A.
2 ay önce
Read More
Bunu okuyan dostlarım, tek yapmanız gereken şey, durumunuzu ayrıntısıyla hocalara detaylıca anlatmak. Hocalarımızın dediklerini uygulamak. Koçluğun En güzel yanı ise mantığıyla anlatması, o yaptığımız davranışın karşıda ne anlama geldiğine dair tüm her şeyi detayıyla anlayabiliyorum.
Semih A.
Semih A.
5 hafta önce
Read More
Eğitim içeriği sadece kadın gözüyle bakmayın bu eğitime, burası size gerçek bir erkek bilinçaltını da kazandırıyor beraberinde, koçluk sayesinde kendi benliğimi keşfettim. Ailem ile aram düzeldi. Arkadaşlarımla aram düzeldi. O eski Semihten eser kalmadı her şey için teşekkürler.
Umut T.
Umut T.
5 gün önce
Read More
Ben bu piyasadaki kadın erkek ilişkileri hakkında olan tüm sayfaları takip ediyorum. Size şunu söyleyebilirim ki boş yere bazı yerlere gidip binlerce tl bayılmayın. Sadece burası yeter ve artar bile. Hocalarımın deneyin bence. Arta kalan paraya gidersiniz hatunlarla takılmaya kıyafet falan alın. Murat hocam boşsa kesinlikle onunla birlikte bu süreci geçirin. Hiç sıkılmayacaksınız güvenin bana.
Burak U.
Burak U.
10 gün önce
Read More
Burası benim 2. ailem yaklaşık 4 aydır buradayım. 4 farklı hoca değiştirdim. Hepsi birbirinden samimi ve hoş insanlar. Hatta 2 tane hocamla birlikte buluşmuşluğumuz var. Eski sevgilimi unutmak için buraya geldim. Bana yeni bir ben yaratmama yardımcı oldular.
Ramazan M.
Ramazan M.
6 hafta önce
Read More
3 seneden beri bizim fakültenin en güzel hatununa tutulmuştum. Hatta büyü yaptırmayı bile düşünüyordum ıo zamanlar. Ama hocam sağolsun. Kadınlara doğru yaklaşım sergileyince çok rahat etkileyebileceğimi gösterdi. Kıza uygulamadığım şey kalmadı. Her türlü yolu denedim. En sonunda buraya başvurdum. Benim 3 yıldır elde edemediğin kadını 24 günde elde etmemi sağladılar. Şu an çok mutlu bir ilişkimiz var. Çocuğumuz olursa Koçumun ismi olan Hakan'ı koyacağım 😊
Previous
Next

Kişi sayısı arttıkça ilgi alaka ve kalite düşmemesi adına, kişiye özel koçluk kontenjanlarla sınırlıdır.

Bugün atacağınız küçük bir adım, yarın yaşayacağınız güzel şeylerin başlangıcı olabilir. Şimdi değilse ne zaman ?

AKLINIZA GELEBİLECEK SORULAR

Koçluk hizmetimiz,sizlerin kadınlarla olan her seviyedeki ihtiyaçlarına yanıt vermek üzere tasarlanmıştır.

 
Yani, sıfır bilgi seviyesinde bile olsanız veya bilgilerinizi geliştirmek ve kendinizi daha da ileriye taşımak isteseniz bile, size özel bir koçluk programı sunuyoruz. 
 
Bu programlarımız, size özel olarak tasarlanıyor ve tamamen ihtiyaçlarınıza göre şekilleniyor. Böylece, hayatınızda istediğiniz değişiklikleri yapmak için gerekli olan bilgi ve becerileri edinebilirsiniz. Kişiye özel koçluklarımız, aradığınızı bulmanızı sağlayacak ve hedeflerinize ulaşmanızı kolaylaştıracaktır.
Evet,Kişiye Özel koçlukta 2 kez dondurma hakkınız vardır. Bu süre maksimum 50 gün ile sınırlandırılmıştır. 50 günden uzun dondurmalarda ise süreç ilerlemeye devam eder.
 
 

Bu konuda kesinlikle endişelenmenize gerek yok. Biz %1 Ekosistemi olarak, sizlerin geri bildirimlerine önem veriyoruz ve bu geri bildirimleri sürekli olarak dikkate alarak içeriklerimizi geliştiriyoruz.

 
Örneğin, İlişki Canavarı adlı kitabımızı ilk çıkardığımızda birçok kişi tarafından beğenildi ancak bir süre sonra birkaç üyemiz daha fazla konu başlığı istediklerine dair geri bildirimlerde bulundular.
 
Bu geri bildirimleri değerlendirdik ve kitabımızı 84 sayfadan 230 sayfaya çıkardık. Üstelik bunu yaparken ekstra bir ücret talep etmedik ve kitabımızı güncelleyip yeniden üyelerimize sunduk.
 
Böylece aynı anda yüzlerce kişiye tek tek ulaşarak, güncellenen kitabımızdan faydalanmalarını sağladık. Biz %1 Ekosistemi olarak, ticari kaygılar gütmeden sadece üyelerimize en iyi kalitede hizmet sunmak için çalışıyoruz.
 
Yasal bir eğitim firması olarak, üye odaklı çalışmalar yürütüyor ve her zaman sizlerin ihtiyaçlarını ve beklentilerini karşılamak için çaba harcıyoruz.
 
Bu yüzden, herhangi bir konuda soru işaretiniz olursa bile, bizimle rahatlıkla iletişime geçebilir ve her türlü konuda destek alabilirsiniz.

Çünkü; kısıtlı sayıda bir ekibe sahibiz. Bu ekiple birlikte aynı anda yüzlerce kişiye yetişebiliriz. Fakat Bu işi ticari kaygı gütmeden yapıyoruz. Diğer türlü ise bu durum koçluğun verimini ve size özel gösterilen yüksek ilgi, alakayı azalttığından dolayı size en iyi kalitede hizmet verebilmek adına koçluktaki kişi sayısı sınırlıdır. Eğer ki butonlarda kapalı ibaresi gözükmüyorsa hâlâ katılabilme şansınız var demektir. Diğer türlü maalesef sizi bekleme listesine almamız gerekebilir.

Kadınlar ve Sosyal Hayatta Başarılı Olmak Size Hangi Kapıları Açar ?

 1. Bir erkek mutu olması için gereken para ile birlikte genel hali mutlu bir erkek haline gelirsiniz.
 2. Cinsellik yaşadığınız için psikolojisi daha sağlıklı daha mutlu daha pozitif hayata umutlu bakan bir enerjiye sahip olursunuz. Erkeksi egonuzu sonuna kadar tatmin edersiniz. 
 3. Kadınlarla başarı sayesinde, bu alanda başarı sağlayamayan kıskanç erkekleri görünce 
 4. Para parayı, Kadın kadını çeker. Kadınlarla belirli bir başarıya eriştiğiniz zaman diğer kadınları mıknatıs gibi çekersiniz. Böylece çok az efor ile kadınları elde edersiniz.
 5. Kadınlarla aranız iyi olduğu için diğer erkekler tarafından otomatik SAYGI görürsünüz.
 6. Sosyal hayatta gelişince tüm girdiğiniz (spesisifik ortamlar hariç) tüm her yerde bir LİDER haline geleceksiniz.
 7. Bu 2 alanda iyi hale gelmek size, ortamın sürekli aranılan sorulan, yokluğu farkedilen bir insan olmanıza sağlar

NEDEN %1 ?

+7 yıldır kadınlar ve sosyal hayat hakkında başarılı sonuçlar alıyoruz. Bu sonuçları almamızın sebebi yerli ve yabancı kaynakları tarayıp, bunu psikoloji bilimi ile bağdaştırıp pratiğe dökülüp başarılı olanları sizlerle buluşturuyoruz.

Verdiğimiz bilgiler sayesinde sayısız insanın problemini çözdük ve mutlu ilişkiler yaşamasını sağladık. Tüm içeriklerimiz eksiksiz ve kapsamlı olarak eşi benzerini hiçbir yerde bulamayacağınız bilgilerle donatılmıştır.

İSTATİSTİKLERİMİZ

0
+
Aktif Koçluk Öğrencisi
0
+
Toplam Mutlu Danışan
0
+
Tüm Toplam Takipçi
0
+
Kişisel Başarı Eğitmeni

KİMLER VİP KİŞİSEL KOÇLUĞA KATILMALI ?

☑️ Eski Sevgili, Flört, Şu anki Sevgili veya Evliliği istediği gibi gitmeyen, ilişkisinden  mutlu olamayan kişiler

☑️ Kadınlarla Gerçek hayatta ve İnternette nasıl tanışacağını bilmeyenler

☑️ Asosyal Olan Bireyler ve Sosyal Yeteneklerini geliştirmek isteyenler

☑️ Kadınlara ilk mesaj atmakta zorlanan kişiler

☑️ Hoşlanılan kadın ile sevgili olmakta zorlananlar

☑️ Hoşlandığı kadını sürekli elinden kaçıranlar

☑️ Kadınlarla Nasıl Flört edileceğini bilemeyenler

☑️ Kadınlara Mesaj Nasıl atacağını bilmeyenler

☑️ İlk buluşma veya Randevuda sıkıntı yaşayanlar

☑️ Kendine ait bir stil veya imaj yaratmakta  zorlanan kişiler

☑️ Kadınları etkilemekte zorlananlar

☑️ Mutsuz olan bireyler

☑️ İş yerinde ve sosyal hayatında daha otoriter, daha sözü geçen biri olmak isteyenler

☑️ Her yerde saygın bir birey olmak isteyenler

☑️ Kişisel Gelişimini kusursuz hale getirmek isteyenler 

KİMLER VİP KİŞİSEL KOÇLUĞA KATILMAMALI ?

❌ Tepedeki %1’lik diliminde olduğunu düşünenler

❌ Hiçbir emek vermeden kızlar ayağıma gelsin diyenler 

❌Kendini yatırım yapmak için zaman ve bütçe ayırmayı tercih etmeyenler

❌ Güzel ve çekici kadınları etkilemenin çok kolay olduğunu düşünenler 

HAYAL ET!

Dışarıya çıktığındaki sanki Dünya’nın en mutlu insanıymış gibi gözüken sanki bu dünyadan değillermiş gibi gözüken veya bir anda sosyal medyada görerek bir anda karşına düşen o mutlu çift videolarını imrenerek hep iç çekerek izlediğin bu videolarda hissettiği can sıkıcı durumun farkındayım.

Sence de artık sürekli izleyen olmak yerine izleten taraf olmanın vakti gelmedi mi ?

Bu sorunun cevabını benden daha iyi biliyorsun. İçindeki sesi dinlediğinde, şu anda yaşadığın hayattan çok daha fazlasını hak ettiğinin farkına varacağına eminim.

O insanlar ile senin arandaki tek fark ne yapacağını bilmemendir.

 

Hiç düşündün mü? Şu anda hayalindeki çevreye ve elinin altında istediğin zaman erişebileceğin güzel ve çekici hatunlarla dolu hayatına sahip olsaydın hayatın bir anda nasıl değişirdi?

 

Sadece 2 dakikanı, bunun hayalini kurmak ve başarılı olduğunda yaşayacağın duyguları hissetmek için harcamanı istiyorum!  

Şu anda kim bilir ne hayallerin var;

 • Güzel ve Seksi bir sevgiliye sahip olun şehrin sokaklarını el ele dolaşmak
 • Göz göze geldiğin her kadınla tanışabilme kabiliyetine erişmek
 • Her hafta başkasıyla birlikte olan Çapkın bir adam olmak
 • Ömür boyu kadın sıkıntısı çekmemek
 • Girdiği her ortamda aranan, sevilen saygı duyulan lider bir erkek olmak
 • Peki, bu hayallerine nasıl ulaşmayı planlıyorsun?

BEKLEYEREK Mİ?

 • Şu acı gerçeği seninle paylaşmak zorundayım. Bekleyerek, risk almayarak, yeni adımlar atmayarak o kadar çok şey kaybediyorsun ki…
 • Şimdiye kadar yaptığın şeyleri yapmaya devam ettiğin sürece hayatında hiçbir şey değişmeyecek.

ŞİMDİ KARAR VERME VAKTİ

Hemen şimdi aşağıdaki butona tıklayarak bu özel programın bir üyesi olun!

Kişi sayısı arttıkça ilgi alaka ve kalite düşmemesi adına, kişiye özel koçluk kontenjanlarla sınırlıdır.

Yapacağına ister inan ister inanma iki durumda da haklı çıkacaksın.  Henry FORD 

Halil D.
Halil D.
4 ay önce
Read More
3 seneden beri bizim fakültenin en güzel hatununa tutulmuştum. Hatta büyü yaptırmayı bile düşünüyordum o zamanlar. Ama hocam sağ olsun. Kadınlara doğru yaklaşım sergileyince çok rahat etkileyebileceğimi gösterdi. Her türlü yolu denedim. En sonunda buraya başvurdum. Benim 3 yıldır elde edemediğin kadını 24 günde elde etmemi sağladılar. Şu an çok mutlu bir ilişkimiz var. Çocuğumuz olursa Koçumun ismi olan Hakan'ı koyacağım 😊
Semih A.
Semih A.
2 ay önce
Read More
Eğitim içeriği sadece kadın gözüyle bakmayın bu eğitime, burası size gerçek bir erkek bilinçaltını da kazandırıyor beraberinde, koçluk sayesinde kendi benliğimi keşfettim. Ailem ile aram düzeldi. Arkadaşlarımla aram düzeldi. Kadınlarla aram düzeldi. O eski Semihten eser kalmadı her şey için teşekkürler.
Mustafa K.
Mustafa K.
5 hafta önce
Read More
En başta çok tereddüt etmiştim. Aklımdan birçok soru geçiyordu. En sonunda dedim en fazla ne olabilir ki ? dedim. İyi ki bunu demişim. Hayatımda verdiğim en iyi karar bu koçluğa katılmak oldu. A'dan Z'ye tüm ilişkilerim değişti. Bambaşka bir ben yarattıar. Amaçları sürekli olarak koçluğa katılmanız değil. Fakat dikkat edin koçluk bağımlılık yaratabilir. Koçluğun Tek kötü yanı bitiyor olması.
Umut T.
Umut T.
5 gün önce
Read More
Ben bu piyasadaki kadın erkek ilişkileri hakkında olan tüm sayfaları takip ediyorum. Size şunu söyleyebilirim ki boş yere bazı yerlere gidip binlerce tl bayılmayın. Sadece burası yeter ve artar bile. Hocalarımın deney Arta kalan paraya gidersiniz hatunlarla takılmaya kıyafet falan alın. Murat hocam boşsa kesinlikle onunla birlikte bu süreci geçirin. Hiç sıkılmayacaksınız güvenin bana.
Baran Y.
Baran Y.
10 gün önce
Read More
Bu ekip hakikaten işini iyi yapıyor. Tutkuyla ve severek yapıyorlar. Asıl öncelik sizsiniz ve bunu hissediyorsunuz. Ben annemden babamdan görmediğim ilgi alakayı burada gördüğüm kadar görmedim. Anlasam da anlamasam da sürekli soruyorlar. Gün içinde kendileri dönüyorlar. Bence her erkeğin ölmeden önce yapması gerekenler listesinde mutlaka Yüzde1 Sayfasının koçuğu olması gerektiğini düşünüyorum. Pişman olmayacaksınız.
Alpaslan T.
Alpaslan T.
6 hafta önce
Read More
Bunu okuyan dostlarım, tek yapmanız gereken şey, durumunuzu ayrıntısıyla hocalara detaylıca anlatmak. Hocalarımızın dediklerini uygulamak. Koçluğun En güzel yanı ise mantığıyla anlatması, o yaptığımız davranışın karşıda ne anlama geldiğine dair tüm her şeyi detayıyla anlayabiliyorum. Şu an sosyal ortamımda her hafta farklı bir kız ile buluşmaya çıkıyorum. Tek yapmanız gereken okuduklarınızı birebir uygulamak başarısız geri dönüşler olsa bile umursamayıp sürece devam etmek
Previous
Next

Hayallerindeki hayat sadece 1 tık kadar uzağında 👇

İHTİYACIN OLAN PAKETİ SEÇ

SEN DE KALICI BAŞARIYA ULAŞ

BASİC PAKET İLE

PREMİUM PAKET İLE

VİP PAKET İLE