TÜRKİYENİN
EN GÜNCEL
EN KAPSAMLI
EN GÜVENİLİR

İLİŞKİ EĞİTİMLERİ PLATFORMUNA KATILMAYA HAZIR MISIN ?

Her gün aynı şeyleri yaparak farklı sonuçlar elde etmeyi beklemek en büyük deliliktir.

+7 Yıllık Tecrübe

+6 Ay Üyelik Süresi

+ 117 Toplam Öğrenci

%100 Memnuniyet

Özellik Platformdaki tüm içeriklerin tamamına erişirsiniz
Üyelik Süresi 6 Ay
İçeriklere Erişim Hepsi
Makaleler 50 adet
Kitaplar İndir-Uygula-Sonuç al tekniğine uygun 30 adet kalıcı olarak sizin olacak kitaplar
Soru sorma desteği Üyeliğiniz süresince platform üzerinden sınırsız soru sorma hakkınız vardır.
Güven konuları Var
Ortak buluşma alanına erişim Var
Para kazama Var
Ücretsiz Üyelik yükseltme Var
Yeni içeriklere erişim Var
Etkileme teknikleri Var
En çok yapılan hatalar ve çözümleri Var
Çekicilik güven değer oluşturma konuları Var
Özgüven Konuları Var
Kadınlarla tanışma konuları Var
Arkadaşlık alanından çıkış içerikleri Var
Alfa erkek içerikleri Var
Spor içerikleri Var
Bağımlılıkları yenme içerikleri Var
Asosyalliği yenme içerikleri Var
Çekicilik teknikleri içerikleri Var
Manipülasyon teknikleri içerikleri Var
Reddedilme korkusunu yenme içerikleri Var
Güzel çekici ve seksi kadınları elde etme içerikleri Var
Uzun mesafe ilişkileri hakkında içerikler Var
Liderlik hakkında içerikler Var
Flört etme teknikleri içerikleri Var
Giyim-bakım içerikleri Var
Beden dili içerikleri Var
Kadın psikolojisi Var
Fiyat 350 ₺

KADINLARLA BAŞARILI
OLMAKTAN ALIKOYAN SORUNUN HANGİSİ

 • Uzun süredir yalnızsınız fakat bir türlü kendinize uygun bir kişi bulmak konusunda ENDİŞELERİNİZ mi var ?
 •  Geçmişte bir takım denemeler yaptıktan sonra hevesiniz kırıldı ve eskisi gibi kadınlarla uğraşmak ZOR mu Geliyor ?
 • Birçok şeyi okumanıza, izlemenize rağmen PRATİĞE dökemiyor TEORİDE mi kalıyorsunuz ?  
 •  GENÇLİĞİNİZİN tadını bir türlü çıkaramadığınızı mı düşünüyorsunuz ? 
 • ESKİ sevgilinizi PİŞMAN edip ayağınıza gelmesini mi istiyorsunuz
 • Sürekli konuştuğunuz kadınlarla sürekli olarak konuyu sevgililiğe veya cinselliğe bağlayamıyor musunuz ?
 • Sosyal Medyada istediğiniz sonucu veya geri dönüşü alamıyor musunuz ? 
 • Şu anki bulunduğunuz konumdan  RAHATSIZ oluyorsunuz ve neyi  nasıl yapacağım diye mi düşünüyorsunuz ?
 • Dışarıda gördüğünüz güzel ve çekici kadınları etkileyemeyeceğinizi ve yalnızlığının ömür boyu olacağını mı düşünüyorsunuz ?
 • Eşinizin veya Sevgilinizin size karşı ilgisi çok DÜŞÜK ve bu ilgi alakayı yükseltip size kral gibi davranmasını mı istiyorsunuz ? 

%1 İLE BU SORUNLARI ÇÖZEBİLİRSİN

Yukarıdaki sorunların çoğu biz de dahil olmak üzere Kadınlarla Başarılı olmak isteyen tüm koçluk öğrencilerimiz sahipti !

Biz de tüm bu sorunlara kafa yorduk 

Hepsini çözmeyi başardık ve sana da yardımcı olmak istiyoruz.

MERHABA! BEN %1 ERKEK KURUCUSU NİRVANA

Bugün sizlere %1 oluşumunu ve kendi hikayemden bahsedeceğim. 2016 yılında kadınlar konusunda başarısız, sosyal hayatı 0, evden okula okuldan eve giden, porno mastürbasyon ve oyun üçlüsüyle birlikte vaktini öldüren, sınıfın en arka sırasında oturan o çocuk bendim. Milyonlarca kullanıcısı olan bir oyunda Dünya 1.si idim. 

 
Bu oyun benim hayatımdı. Gerçek hayatta yaşayamadığım duyguların hepsini sanal alemde yaşıyordum. Rekabet etme duygumu, oyundaki diğer kullanıcılarla sağlıyordum.
 
Aşık olma sevme ve sevilme gibi  duygumu, sanalda  Almanya’nın ücra köşelerinde yaşayan bir kız ile gideriyordum.
 
Eğlence ihtiyacımı Oyundan veya Facebook mizah sayfalarından numara alıp kurduğum Whatsapp grupları ile  sağlıyordum. 
 
Sosyalleşiyordum (!) 
 
Dört duvar arasında aylarım  geçiyordu.   Günlerden bir gün beynimden vurulmuşa döndüm.Oynadığım Oyunun serverlar’ ı kapatılmıştı. 
 
 
5 dakika boyunca ağzım açık bir şekilde bakakaldım. O kadar Emek vermiştim bir sürü oyundan arkadaşlarım vardı. Oyunun en statülü kişisi bendim.
 
Bir anda onca yıllık emeğimin 5 saniyelik bir yazı ile birlikte gitmesi beni perişan etmişti. 
 
Tüm dünyam yıkılmıştı. Sonra yaşadığım hayatıma baktım. Deyim yerindeyse Yıkığın tekiydim.  
 
Hayatımda hiçbir şeyim yoktu. Ne 1 tane adam akıllı dostum ne kız arkadaşlarım ne sevgililerim ne de cebimde 5 kuruş para vardı. 
 
Dibin de en dibindeydim. Sanal hayatımın bitmesi beni gerçek hayata döndürdü. O oyunun kapanması ile birlikte hayatımın dönüm noktası oldu. 
 
Mutsuzdum.
 
Çünkü beni gerçek hayatta mutlu edebilecek hiçbir şeyim yoktu.
 
Daha sonra internette gezinirken bir yazarın sayfasına denk geldim. Adam tam kafa dengim bir kişiydi.
 
Orada kadınlar ve sosyal hayat hakkında bilgiler veriyordu.
 
Gerçekten de işe yarıyor gibiydi.
 
Fakat istediğim verimi pek vermiyordu. Ardından internette ne kadar kadınlar ve sosyal hayat hakkında yazı varsa altına üstüne getirmiştim.Deneye yanıla birçok bilgi edinmiştim.
 
Bir süre sonra kendi stilimi yaratmaya karar verdim ve başarılı oldum. 
 
Ardından bu başarımı gören diğer insanlar benden tavsiye istemeye başladılar. Fakat erkekler mesaj kutuma akın akın mesaj atıyorlardı. Bunları cevaplamak ise çok fazla  vaktimi  alıyordu. 
 
Ardından bu bilgileri  Yuzde1 ve Yüzde1 Erkek sayfası açarak paylaşmaya karar verdim. Gelen soruları post olarak yanıtlamıştım. 
 
Oraya yazdıklarımdan sonra vaktimin çoğunu geri alabilmiştim. 
 
Ardından bana mesaj atan erkeklerden bir tanesi ona ücretli akıl hocalığı  yapmamı istedi.
 
Yarattığım yüzlerce pratik teknik, bilimsel bilgi ve psikoloji biliminin birleşiminden oluşan bilgiler ve rakamlarla ifade edilmeyecek olumlu ve olumsuz  tecrübelerim sayesinde işe yaradığını görünce insanlar tüm tanıdıklarına tavsiye ediyorlardı.
 
Böylelikle sayfa kendiliğinden büyümeye başladı. En sonunda ortaya Kişiye Özel Hazırlanan koçluk sistemi ile birlikte  %1 Ekosistemi Oluşumları  böyle kuruldu.
 
Daha sonra birkaç yıl içinde geldiğimiz noktada, birlikte 8  kişilik ekiple bizim hikayemize benzer  kişilere yardımcı oluyoruz. Şu anda 500’den fazla danışanımızın mutlu ve güçlü sosyal ve romantik ilişkiler kurmasına destek sağladık.
 
Çoğumuz dipten geldiğimiz için sizin yaşadığınız tüm konularda üst düzey deneyim ve bilgiye sahibiz.    Bunun için hem yurt içinden hem de yurt dışındaki eğitmenlerden 1000-5000 $  arası eğitimler ve sertifikalar aldık.
 
Bunun yanında  Sizi en iyi biz anlayabiliriz. Bir insanın yaşadığı durumu anlamak için en iyi yolu  empati değil birebir o olayı  yaşamaktır.
 
Geçmişte aldatılma, kadınlarla tanışamama, kadınlarla konuşamama, asosyallik,bağımlılıkları bırakma, parasızlık, işleri sevgililik veya cinselliğe bağlayamama, kadınlarla mesajlaşamamak, aile ile çatışma, mezuna kalmadan tutun da kendini değersiz hissetmeye, buluşmada ne yapacağını bilememe  ve çok daha fazlasına kadar her şeyi çözüp artık o sorunu çözmüş bireyleriz.
 
Sizin yaşadığınız sorunların tamamını daha önce bizzat aynısını biz de yaşadığımız için bizimle birlikte iletişiminiz çok güçlü olacaktır.
 
Bu sayede sizi çok daha iyi anlayacak ve size en uygun yol haritasında birlikte ilerleyebileceğiz.   Bahane bulursanız sadece o an rahatlayacaksınız.
 
Yine elinizde hiçbir şey olmayacaktır. Her hangi bir şekilde bu durumu ego haline getirmemelisiniz.
 
Evet, Şu an bu satırları okuyorsanız hayatınızda yolunda gitmeyen şeyler var demektir. Hep benzer şeyleri yapıp farklı sonuçlar beklememelisiniz. 
 
Şunu unutmamalısınız ki; Denediğiniz şeylerin pişmanlığı çok çabuk geçer fakat denemediğiniz şeylerin pişmanlığı ömür boyu içinizde izi kalır.

%1 PLATFORMU ÜYELİĞİ

PEKİ BU ÜYELİKTE NELER VAR ?

Makaleler

Mesajlaşma, Çekici erkek olmak, buluşmalar, cinsellik, kadınlarla tanışma,flört süreci, işi sevgililiğe veya cinselliğe bağlamak aklına gelecek her konuda senden önce düşündük. Onlarca konuda onlarca makale seni bekliyor. Türkiye'de sadece %1 de bulabileceğin kalitede içerikler seni bekliyor.

Kitaplar

Sadece %1 de bulabileceğin toplamda 1000 lerce sayfayı bulan, 30 adet kitap (oku-indir-uygula-sonuç al ) tekniğiyle kadınlar konusunda ne zaman ne yapman gerektiğini bilen bir canavar haline geleceksin. Bu dev arşivi ile diğer erkeklerin %99'nun sahip olamayacağı bilgilere erişmiş olacaksınız.

İstediğini Sor

Aklına herhangi bir soru mu takıldı ? Üyelik süreci boyunca Problem yanıtla alanına konu açarak istediğin kadar soru sorabilirsin. Uzman ve profesyonel eğitmenlerimiz her zaman senin yanında

Mesajlaşma ve Profil Analizi

Görüldü de kalan mesajlaşmanız olabilir. Konuşmanız tıkanmış olabilir. Mesajlaşmalarınızda nerede tıkandığınızı çözemiyor olabilirsiniz. Profiliniz nasıl olduğu hakkında tavsiye almak isteyebilirsiniz. Platformda bu durumlar hakkında gerek üyeler gerekse eğitmenlerimizden ufak tavsiyeler alabilirsiniz.

Kanıtlanmış Başarı Hikayeleri

Platformda gerçek yaşanmış ve kanıtlanmış başarı hikayeleri sayesinde sende başka bu alanda başarılı kişilerin taktik teknik tavsiyeleriyle birlikte daha hızlı sonuçlar almaya başla ve oyunu başarılı kişilerden öğrenmiş ol.

Ortak Buluşma Alanı

Ortak buluşma alanı sayesinde, aynı şehirde bulunduğunuz diğer %1 erkekleri ile buluşmalar düzenleyip diğer kadınlarla tanışmaya başlayın. Böylece Saha eğitimlerine yüzlerce binlerce tl ödemeden, kadınlarla iletişimini bir üst seviyeye taşıyın.

Sürekli Güncellenen İçerikler

Sadece sana özel hazırlanan eğitim müfredatı ile yaşadığın sorun veya hayalini hızlı ve etkili şekilde gerçekleştir!

Para Kazanma

%1 platformunda kendini kanıtlayan kişilere özel burs sağlıyoruz. Bu burs sayesinde her kaliteli içeriğiniz (diğer insanlara fayda sağlayacak başarı raporunuz, kaliteli üye makalesi yazmak vs. karşılığında ) nakit para kazanabilirsiniz.

Rapor

Daha önce bir kadınla iletişime geçmiş, başarılı veya başarısız bir şekilde gerçekleşen iletişim varsa, bu raporlar sayesinde öğrenip sen de bu olumsuz şeyleri öğrenerek, veya faydalı bulduğun özel bir taktik ve tekniği kendi hayatına adapte edip, aynı sorunları sen de yaşamadan başarılı olabilirsin.

Türkiye'nin En İyileri
Burada

%1 Ekibi Bu alanda bulunan en kaliteli, en donanımlı sayısız pratik tecrübeye sahip, alanında uzman ve profesyonel sizi zirveye çıkaracak kişisel başarı eğitmenlerini bir arada toplamıştır. Türkiye'de bu alanın en iyileriyle birlikte kadromuzda bulunuyor.

Ücretsiz Üyelik Yükseltme

%1 Platformu kaliteli içerik üreten veya fayda sağlayan kişileri asla unutmuyor. İçerik üreterek üyelik sürenizi sonsuza kadar uzatabilirsiniz.

Staj İmkanı

Bizlere birçok başvuru geliyor. Bu başvurular arasında en çok önem verdiğimiz şeylerden bir tanesi de %1 ruhuna sahip olup olmadığınızdır. Bu durumu ölçmek için en iyi araçlardan bir tanesi de %1 ailesinin bir üyesi olup olmadığınızdır. Bu konuda bize büyük bir ipucu veriyor. Öncelikli olarak sizin başvurularınız değerlendiriliyor.

YÜZLERCE ÜYE YÜZLERCE MUTLU SONUÇ

BU TOPLULUĞA KATILANLAR NE DİYOR ?

Fehmi L.
Fehmi L.
2 ay önce
Read More
Kendimi umutsuz vaka, yıkığın birisi gibi görüyordum. Ömrüm boyunca annemin seçtiği bir kadınla birlikte olmak düşüncesi içten içe beni yıpratıyordu. Taa ki %1 ailesinin bir üyesi olana kadar. İçeriyi tek kelime ile anlatacak olsaydım : "İçerisi şampiyonlar ligi gibi" derdim.
Mustafa Ç.
Mustafa Ç.
4 ay önce
Read More
Daha önceden koçluk almıştım. Memnun kalmıştım. Buraya da göz atmak istedim. Diyeceğim o ki Burası ise balın üzerine sürülen kaymak gibiydi. Özellikle o kitaplar pdf ler beni sosyal hayatta hiç düşünmediğim noktalara getirdi. Burası bir eğitimden çok daha fazlası bana aşırı vizyon kattı ve kişisel gelişimimin zirvesini burada yaptım. Kesinlikle bir an olsun tereddüt etmeyin. Bu hayatta en iyi yapacağınız tek yatırım burasıdır.
Borahan T.
Borahan T.
4 ay önce
Read More
İçerisi deyim yerindeyse ( tam bir hazine, kullanmasını bilene ) Dünyada keşke burayı hiç kimse keşfetmesin dediğim tek yer olabilir. Tükettiğiniz içerikleri kısa kısa madde madde olarak yazmanız ardından çoğu şey aklınızda kalıyor. Burayı iyice sömürmeye bakın.
Kerem A.
Kerem A.
5 hafta önce
Read More
Benim okuduğum makaleler çok hoşuma gitmişti. İçinde buram buram yılların tecrübesi ve deneyimi kokuyordu. Makalelerin en güzel yanı okurken mesela aklınıza bir soru takılıyor. Ardından bir sonraki satır arasında hocalarımız yanıtlamış oluyor. Sanki içimi okumuş gibilerdi. Sizin hangi durumda sorun yaşadığınızı ve bu duruma karşı ne yapmanız gerektiği hakkında nokta atışı çözümler üretmişler. Platformun tek kötü yanı bazı makaleler gerçekten uzun olabiliyor. Ama sıkılmıyorsunuz ben geceleri yatmadan önce 1-2 makale atıp yatıyordum size de aynısını tavsiye ederim.
Samet Y.
Samet Y.
5 gün önce
Read More
%1 platformunda bana en çok istediğim şeyi bana verdi. Bana hayatın gerçeklerini yüzüme vurdular. Bana farkındalık kattı. Hayatın tiktok veya instagramda oyun oynamaktan veya lol de derece kasmanın da ötesinde bir hayat olduğunu gösterdiler. Bana bu iyiliği yaptığınız için ne kadar teşekkür etsem azdır.
Ulaş M.
Ulaş M.
8 ay önce
Read More
İçerikler tam nokta atışı hazırlanmış. Gerçekten 10 numara ve temiz iş yapmışlar adamlar bize de okumak düşer. İçerikleri sırasıyla okuyup uyguladığınızda kadınların size olan bakışı, konuşması tavırları bile değişiyor. İlk sevgilimi burası sayesinde yapmıştım. Burası bir eğitimden çoook daha fazlası...
Previous
Next

Bugün atacağınız küçük bir adım, yarın yaşayacağınız güzel şeylerin başlangıcı olabilir. Şimdi değilse ne zaman ?

NEDEN %1 EKOSİSTEMİ ÜYELİĞİ ?

%1 platformuna katılarak sosyal ve romantik ilişkilerinizde en iyi versiyonunuzu ortaya çıkarabilirsiniz.

– 0 dan İleri Düzeye A-dan Z ye 50 adet makale- 1000 ₺ 
 
– Her 10 günde bir yeni içerikler – 350 ₺
 
– 30 adet sizi en iyi versiyonunuza taşıyacak e kitaplar – 1000 ₺ 
 
– Saha Eğitimi yerine şehrinizdeki topluluk imkanı ile kadınlarla tanışma 1500 ₺ 
 
– Çekici ve Güzel kadınları etkileme teknikleri – Paha Biçilemez…
 
– Mental destek Paha Biçilemez…
 
– Kişisel Gelişim – 200 ₺ 
 
– Üyelik Süresince Ücretsiz Soru Sorma Hakkı – 800 ₺ 
 
– Sosyal medyadaki hatalarınızın analizi – 300
 
 ₺ Toplam Değer :5350 ₺ yerine 
 
                                                                    **MAYIS ayında geçerli**  
 
30 kişilik özel lansman fiyatıyla birlikte 
 
350 ₺ ye tüm bu imkanlara erişebilisiniz.

%1 PLATFORMU ☑️

Geleneksel Eğitim Platformları

– Tek platform, tek ödeme ve tüm içerikler

 
– İçeriklerin hepsi benzersiz, bilimsel bilgiler, psikoloji bilimi ve +7 yıl üzerinde 1000’lerce kişi üzerinde denenmiş pratik bilgilerin birleşmesi sonucu oluşturulmuştur. 
 
Türkiye’de alanın En Uzman ve Profesyonel 6 kişilik bir ekip ile içerikler oluşturulmuştur.
 
– Sizin yolunuzu paylaşan ve başarılı olabilen insanlarla iletişim kurma
 
– Mevcut içeriklerde düzenli güncelleme
 
– %100 Memnuniyet 
 
– Kendini kanıtlayıp uzman -içerikler yazarak nakit para kazanabilme
 
– Üyeliğiniz en geç 24 saat içinde onaylanır ve kullanmaya başlarsınız
 
-7/24 ulaşabileceğiniz destek hattı mevcuttur.

Geleneksel Eğitim Platformları

– Farklı platformlar, her alan için farklı paket ve ücretler 

– İçeriklerin tamamına yakını, Amerika kültürüne uyumlu, Türk kültürüne uygun olmayan, çeviri, alıntı veya kaçak içerikler vardır.
 
– Topluluk imkanı yok. Saha eğitimi adında yüzlerce ₺ ödemeniz gerekir.
 
– Aldığınız hizmeti birkaç ay sonra kullanmaya başlarsınız.
 
– Sorun yaşadığınızda muhattap olabileceğiniz herhangi bir yer yoktur.
 
 

Nasıl ? Sizce hangisi daha mantıklı Şimdi aynı fikirde olduğumuza göre Kadınlar ve sosyal hayatta başarılı olunca ne olacağını inceleyelim

Kadınlar ve Sosyal Hayatta Başarılı Olmak Size Hangi Kapıları Açar ?

1-) Bir erkek mutu olması için gereken para ile birlikte genel hali mutlu bir erkek haline gelirsiniz. 
 
2-) Cinsellik yaşadığınız için psikolojisi daha sağlıklı daha mutlu daha pzitif hayata umutlu bakan bir enerjiye sahip olursunuz.
 
3-) Erkeksi egonuzu sonuna kadar tatmin edersiniz. 
 
4) Kadınlarla başarı sayesinde, bu alanda başarı sağlayamayan kıskanç erkekleri görünce ekstra haz alırsınız. 
 
5-) Para parayı, Kadın kadını çeker. Kadınlarla belirli bir başarıya eriştiğiniz zaman diğer kadınları mıknatıs gibi çekersiniz. Böylece çok az efor ile kadınları elde edersiniz.
 
6-) Kadınlarla aranız iyi olduğu için diğer erkekler tarafından otomatik SAYGI görürsünüz. Sosyal hayatta gelişince tüm girdiğiniz (spesisifik ortamlar hariç) tüm her yerde bir LİDER haline geleceksiniz.
 
7-) Bu 2 alanda iyi hale gelmek size, ortamın sürekli aranılan sorulan, yokluğu fark edilen bir insan olmanızı sağlar
 
😎 Sosyal becerileriniz geliştiği için, İş yerinizde patronunuza yalakalık yapmadan , sevilen bir çalışan olup pozisyonunuzu yükseltip zam alabilirsiniz
 

NEDEN %1 ?

+7 yıldır kadınlar ve sosyal hayat hakkında başarılı sonuçlar alıyoruz. Bu sonuçları almamızın sebebi yerli ve yabancı kaynakları tarayıp, bunu psikoloji bilimi ile bağdaştırıp pratiğe dökülüp başarılı olanları sizlerle buluşturuyoruz.

Verdiğimiz bilgiler sayesinde sayısız insanın problemini çözdük ve mutlu ilişkiler yaşamasını sağladık. Tüm içeriklerimiz eksiksiz ve kapsamlı olarak eşi benzerini hiçbir yerde bulamayacağınız bilgilerle donatılmıştır. Bilinçaltı yazım tekniğimiz sayesinde etkilerini sadece ilk 1 hafta içinde hissedeceksiniz.

KİMLER %1 EKOSİSTEMİNE KATILMALI ?

☑️ Eski Sevgili, Flört, Şu anki Sevgili veya Evliliği istediği gibi gitmeyen, ilişkisinden  mutlu olamayan kişiler

☑️ Kadınlarla Gerçek hayatta ve İnternette nasıl tanışacağını bilmeyenler

☑️ Asosyal Olan Bireyler ve Sosyal Yeteneklerini geliştirmek isteyenler

☑️ Kadınlara ilk mesaj atmakta zorlanan kişiler

☑️ Hoşlanılan kadın ile sevgili olmakta zorlananlar

☑️ Hoşlandığı kadını sürekli elinden kaçıranlar

☑️ Kadınlarla Nasıl Flört edileceğini bilemeyenler

☑️ Kadınlara Mesaj Nasıl atacağını bilmeyenler

☑️ İlk buluşma veya Randevuda sıkıntı yaşayanlar

☑️ Kendine ait bir stil veya imaj yaratmakta  zorlanan kişiler

☑️ Kadınları etkilemekte zorlananlar

☑️ Mutsuz olan bireyler

☑️  İş yerinde ve sosyal hayatında daha otoriter, daha sözü geçen biri olmak isteyenler

☑️ Her yerde saygın bir birey olmak isteyenler

☑️ Kişisel Gelişimini kusursuz hale getirmek isteyenler 

KİMLER %1 EKOSİSTEMİNE KATILMAMALI ?

❌ Tepedeki %1’lik diliminde olduğunu düşünenler

❌ Hiçbir emek vermeden kızlar ayağıma gelsin diyenler 

❌Kendini yatırım yapmak için zaman ve bütçe ayırmayı tercih etmeyenler

❌ Güzel ve çekici kadınları etkilemenin çok kolay olduğunu düşünenler 

4 ADIMDA %1 EKOSİSTEMİNE KATILMAK

1-) %1 Ekosistemine Katılırsınız

Web Sitemiz üzerinden  ödeme, veya havale ile  ekosistemimize katılırsınız.

2-) Platforma Kayıt Olursunuz

Ardından size sipariş sırasında girmiş olduğunuz mail adresine  sistem tarafından otomatik platforma kayıt linki yollanır.

3-) Bilgileriniz İnceleriz

Sipariş sırasında girmiş olduğunuz mail ile kayıt olursunuz., Kayıt olduktan sonra bilgileriniz incelenir.

 
 

4-) Platforma Erişiminiz Başlar

Bilgileriniz doğrulandıktan sonra %1 ekosistemine 3 ay boyunca doya doya erişebilirsiniz. İşte tüm işlemler bu kadar hızlı ve basit.

 
 

SIKÇA SORULAN SORULAR (SSS)

Şu an platformumuza erişim süresi 6 aydır.  Sürekli aktif kalarak ücretsiz olarak, sınırsız şekilde üyeliğinizi uzatabilirsiniz.
 
 

%1 Hep Sizinle, Problem Yanıtlama Alanı ile birlikte yaşadığınız durum ile alakalı konu açıp birebir eğitmenlerimizin desteğini ücretsiz alabilirsiniz

Ayrıca Makaleler, kitaplar vs. hakkında anlamadığınız yerleri, yorum kısmına yazarak sorunuzun cevabını çok hızlı ve ayrıntılı bir şekilde yanıtını alabilirsiniz.
%1 Platformuna, ödeme sayfasından sonra, aynı sayfada bulunan eğitim platformu’ nun linkine tıklayıp,  aynı e posta adres ile kaydınızı oluşturduktan sonra içeriklere erişebilirsiniz.
 
 

Hayır Tabii ki ! %1 Platformuna  katıldığınızda, sadece tek seferlik ücret ödemesi yaparsınız. Aylık yenileme gibi durumlar söz konusu değildir. İlk içeriklerden en son içeriklere kadar tüm her şeye  erişebilirsiniz.

Bu konuda kesinlikle endişelenmenize gerek yok. Biz %1 Ekosistemi olarak, sizlerin geri bildirimlerine önem veriyoruz ve bu geri bildirimleri sürekli olarak dikkate alarak içeriklerimizi geliştiriyoruz.

 
Örneğin, İlişki Canavarı adlı kitabımızı ilk çıkardığımızda birçok kişi tarafından beğenildi ancak bir süre sonra birkaç üyemiz daha fazla konu başlığı istediklerine dair geri bildirimlerde bulundular. Bu geri bildirimleri değerlendirdik ve kitabımızı 84 sayfadan(+150 sayfa) 230 sayfaya çıkardık.
 
Üstelik bunu yaparken ekstra bir ücret talep etmedik ve kitabımızı güncelleyip yeniden üyelerimize sunduk. 
 
Böylece aynı anda yüzlerce kişiye tek tek ulaşarak, güncellenen kitabımızdan faydalanmalarını sağladık. Biz %1 Ekosistemi olarak, ticari kaygılar gütmeden sadece üyelerimize en iyi kalitede hizmet sunmak için çalışıyoruz.
 
Yasal bir eğitim firması olarak, üye odaklı çalışmalar yürütüyor ve her zaman sizlerin ihtiyaçlarını ve beklentilerini karşılamak için çaba harcıyoruz.
 
Bu yüzden, herhangi bir konuda soru işaretiniz olursa bile, bizimle rahatlıkla iletişime geçebilir ve her türlü konuda destek alabilirsiniz.

Platformda A’dan Z’ye tüm seviyeleri kapsamaktadır. Sizi sıfırdan ileri düzeye taşıyabilmek için hazırlanmıştır. Yani isterseniz sıfır bilginiz olsun, isterseniz de bilgilerinizi yeni eklemeler yapmak istiyor olun %1 platformunda aradığınızı bulabileceksiniz.

Evet, Şu an katılıp 1 yıl içinde üyeliğinizi başlatabilirsiniz.

HAYAL ET!

Dışarıya çıktığındaki sanki dünya’nın en mutlu insanıymış gibi gözüken sanki bu dünyadan değillemiş gibi gözüken veya bir anda sosyal medyada görerek bir anda karşına düşen o mutlu çift videolarını imrenerek hep iç çekerek izlediğin bu videolarda hissetiği can sıkıcı durumun farkındayım.

Sence de artık sürekli izleyen olmak yerine izleten olan insan olmanın vakti gelmedi mi ?


Bu sorunun cevabını benden daha iyi biliyorsun. İçindeki sesi dinlediğinde, şu anda yaşadığın hayattan çok daha fazlasını hak ettiğinin farkına varacağına eminim.


Hiç düşündün mü?


Şu anda hayalindeki çevreye ve elinin altında istediğin zaman erişebileceğin güzel ve çekici hatunlarla dolu hayatına sahip olsaydın hayatın bir anda nasıl değişirdi?


Sadece 2 dakikanı, bunun hayalini kurmak ve başarılı olduğunda yaşayacağın duyguları hissetmek için harcamanı istiyorum!  


Şu anda kim bilir ne hayallerin var;


 • Güzel ve Seksi bir sevgiliye sahip olun şehrin sokaklarını el ele dolaşmak
 • Göz göze geldiğin her kadınla tanışabilme kabiliyetine erişmek
 • Her hafta başkasıyla birlikte olan Çapkın bir adam olmak
 • Ömür boyu kadın sıkıntısı çekmemek
 • Girdiği her ortamda aranan, sevilen saygı duyulan lider bir erkek olmak
 • Peki, bu hayallerine nasıl ulaşmayı planlıyorsun?

BEKLEYEREK Mİ?

Şu acı gerçeği seninle paylaşmak zorundayım. Bekleyerek, risk almayarak, yeni adımlar atmayarak o kadar çok şey kaybediyorsun ki…


Şimdiye kadar yaptığın şeyleri yapmaya devam ettiğin sürece hayatında hiçbir şey değişmeyecek. Hayallerine ulaşman hiçbir zaman mümkün olmayacak.


Hayatında ilk defa “Atman gereken o ilk adımı at! ve ” %1 Platformuna dahil ol!


Kursiyerlerimizin memnuniyeti bizim için paradan çok daha değerli.

ŞİMDİ KARAR VERME ZAMANI

Hemen aşağıdaki butona tıklayarak bu özel topluluğun bir üyesi olun!

Yapacağına ister inan ister inanma iki durumda da haklı çıkacaksın.  Henry FORD 

Fehmi L.
Fehmi L.
2 ay önce
Read More
Kendimi umutsuz vaka, yıkığın birisi gibi görüyordum. Ömrüm boyunca annemin seçtiği bir kadınla birlikte olmak düşüncesi içten içe beni yıpratıyordu. Taa ki %1 ailesinin bir üyesi olana kadar. İçeriyi tek kelime ile anlatacak olsaydım : "İçerisi şampiyonlar ligi gibi" derdim.
Mustafa Ç.
Mustafa Ç.
4 ay önce
Read More
Daha önceden koçluk almıştım. Memnun kalmıştım. Buraya da göz atmak istedim. Diyeceğim o ki Burası ise balın üzerine sürülen kaymak gibiydi. Özellikle o kitaplar pdf ler beni sosyal hayatta hiç düşünmediğim noktalara getirdi. Burası bir eğitimden çok daha fazlası bana aşırı vizyon kattı ve kişisel gelişimimin zirvesini burada yaptım. Kesinlikle bir an olsun tereddüt etmeyin. Bu hayatta en iyi yapacağınız tek yatırım burasıdır.
Borahan T.
Borahan T.
4 ay önce
Read More
İçerisi deyim yerindeyse ( tam bir hazine, kullanmasını bilene ) Dünyada keşke burayı hiç kimse keşfetmesin dediğim tek yer olabilir. Tükettiğiniz içerikleri kısa kısa madde madde olarak yazmanız ardından çoğu şey aklınızda kalıyor. Burayı iyice sömürmeye bakın.
Kerem A.
Kerem A.
5 hafta önce
Read More
Benim okuduğum makaleler çok hoşuma gitmişti. İçinde buram buram yılların tecrübesi ve deneyimi kokuyordu. Makalelerin en güzel yanı okurken mesela aklınıza bir soru takılıyor. Ardından bir sonraki satır arasında hocalarımız yanıtlamış oluyor. Sanki içimi okumuş gibilerdi. Sizin hangi durumda sorun yaşadığınızı ve bu duruma karşı ne yapmanız gerektiği hakkında nokta atışı çözümler üretmişler. Platformun tek kötü yanı bazı makaleler gerçekten uzun olabiliyor. Ama sıkılmıyorsunuz ben geceleri yatmadan önce 1-2 makale atıp yatıyordum size de aynısını tavsiye ederim.
Samet Y.
Samet Y.
5 gün önce
Read More
%1 platformunda bana en çok istediğim şeyi bana verdi. Bana hayatın gerçeklerini yüzüme vurdular. Bana farkındalık kattı. Hayatın tiktok veya instagramda oyun oynamaktan veya lol de derece kasmanın da ötesinde bir hayat olduğunu gösterdiler. Bana bu iyiliği yaptığınız için ne kadar teşekkür etsem azdır.
Ulaş M.
Ulaş M.
8 ay önce
Read More
İçerikler tam nokta atışı hazırlanmış. Gerçekten 10 numara ve temiz iş yapmışlar adamlar bize de okumak düşer. İçerikleri sırasıyla okuyup uyguladığınızda kadınların size olan bakışı, konuşması tavırları bile değişiyor. İlk sevgilimi burası sayesinde yapmıştım. Burası bir eğitimden çoook daha fazlası...
Previous
Next

Hayalindeki hayat sadece 1 tık uzağında