TÜRKİYE’NİN
EN YÜKSEK SONUÇ
ORANINA SAHİP

EN KAPSAMLI
EN GÜVENİLİR

KİŞİYE ÖZEL KOÇLUK
EĞİTİMİNE KATILMAYA
HAZIR MISIN ?

Her gün aynı şeyleri yaparak farklı sonuçlar elde etmeyi beklemek en büyük deliliktir.

+7 Yıllık Tecrübe

Kişiye Özel Program

500+ Mutlu Danışan

%100 Memnuniyet

Sosyal & Romantik İlişkilerde Kalıcı Başarıya Ulaş!

TÜRKİYE'NİN EN YÜKSEK SONUÇ  ORANINA SAHİP EN KAPSAMLI EN GÜVENİLİR KİŞİYE ÖZEL KOÇLUK EĞİTİMİ

Her gün aynı şeyleri yaparak farklı sonuçlar elde etmeyi beklemek en büyük deliliktir.

+7 Yıllık Tecrübe

%100 Memnuniyet

+1 Ay Eğitim Süresi

+ 427 Toplam Öğrenci

Sosyal & Romantik İlişkilerde Kalıcı Başarıya Ulaş!

TÜRKİYE'NİN EN YÜKSEK SONUÇ  ORANINA SAHİP EN KAPSAMLI EN GÜVENİLİR KİŞİYE ÖZEL KOÇLUK EĞİTİMİ

Her gün aynı şeyleri yaparak farklı sonuçlar elde etmeyi beklemek en büyük deliliktir.

+7 Yıllık Tecrübe

%100 Memnuniyet

+1 Ay Eğitim Süresi

+ 427 Toplam Öğrenci

Kadınlarla Başarılı Olmaktan Alıkoyan Sorunun Hangisi ?

 • Uzun süredir yalnızsınız fakat bir türlü kendinize uygun bir kişi bulmak konusunda ENDİŞELERİNİZ mi var ?
 •  Geçmişte bir takım denemeler yaptıktan sonra hevesiniz kırıldı ve eskisi gibi kadınlarla uğraşmak ZOR mu Geliyor ?
 • Birçok şeyi okumanıza, izlemenize rağmen PRATİĞE dökemiyor TEORİDE mi kalıyorsunuz ?  
 •  GENÇLİĞİNİZİN tadını bir türlü çıkaramadığınızı mı düşünüyorsunuz ? 
 • ESKİ sevgilinizi PİŞMAN edip ayağınıza gelmesini mi istiyorsunuz
 • Sürekli konuştuğunuz kadınlarla sürekli olarak konuyu sevgililiğe veya cinselliğe bağlayamıyor musunuz ?
 • Sosyal Medyada istediğiniz sonucu veya geri dönüşü alamıyor musunuz ? 
 • Şu anki bulunduğunuz konumdan  RAHATSIZ oluyorsunuz ve neyi  nasıl yapacağım diye mi düşünüyorsunuz ?
 • Dışarıda gördüğünüz güzel ve çekici kadınları etkileyemeyeceğinizi ve yalnızlığının ömür boyu olacağını mı düşünüyorsunuz ?
 •  Eşinizin veya Sevgilinizin size karşı ilgisi çok DÜŞÜK ve bu ilgi alakayı yükseltip size kral gibi davranmasını mı istiyorsunuz ? 

BU SORUNLARIN HEPSİNİ

%1 İLE ÇÖZEBİLİRSİN

Yukarıdaki sorunların çoğu biz de dahil olmak üzere Kadınlarla Başarılı olmak isteyen tüm koçluk öğrencilerimiz sahipti !

Biz de tüm bu sorunlara kafa yorduk 

Hepsini çözmeyi başardık ve sana da yardımcı olmak istiyoruz.

BU SORUNLARIN HEPSİNİ ÇÖZEBİLİRSİN!

Yukarıdaki sorunların çoğu biz de dahil olmak üzere Kadınlarla Başarılı olmak isteyen tüm koçluK öğrencilerimiz sahipti !

Biz de tüm bu sorunlara kafa yorduk 

Hepsini çözmeyi başardık ve sana da yardımcı olmak istiyoruz.

MERHABA! BEN %1 ERKEK KURUCUSU NİRVANA

 • Bugün sizlere %1 oluşumunu ve kendi hikayemden bahsedeceğim. 2016 yılında kadınlar konusunda başarısız, sosyal hayatı 0, evden okula okuldan eve giden, porno mastürbasyon ve oyun üçlüsüyle birlikte vaktini öldüren, sınıfın en arka sırasında oturan o çocuk bendim. Milyonlarca kullanıcısı olan bir oyunda Dünya 1.si idim. Bu oyun benim hayatımdı. Gerçek hayatta yaşayamadığım duyguların hepsini sanal alemde yaşıyordum. Rekabet etme duygumu, oyundaki diğer kullanıcılarla sağlıyordum.
 • Aşık olma sevme ve sevilme gibi  duygumu, sanalda  Almanya’nın ücra köşelerinde yaşayan bir kız ile gideriyordum. Eğlence ihtiyacımı Oyundan veya Facebook mizah sayfalarından numara alıp kurduğum Whatsapp grupları ile  sağlıyordum. Sosyalleşiyordum (!)  Evimize misafir gelmemize rağmen onları karşılamak yerine odamda tek başımda oturup telefonla ilgileniyordum. Dört duvar arasında aylarım  geçiyordu.

Günlerden bir gün beynimden vurulmuşa döndüm.

 • Oynadığım Oyunun serverlar’ ı kapatılmıştı. 5 dakika boyunca ağzım açık bir şekilde bakakaldım. O kadar Emek vermiştim bir sürü oyundan arkadaşlarım vardı. Oyunun en statülü kişisi bendim. Bir anda onca yıllık emeğimin 5 saniyelik bir yazı ile birlikte gitmesi beni perişan etmişti. Evin içinde kafayı yiyordum.
 • Tüm dünyam yıkılmıştı. Sonra yaşadığım hayatıma baktım. Deyim yerindeyse Yıkığın tekiydim.  Hayatımda hiçbir şeyim yoktu. Ne 1 tane adam akıllı dostum ne kız arkadaşlarım ne sevgililerim ne de cebimde 5 kuruş para vardı. Dibin de en dibindeydim. Sanal hayatımın bitmesi beni gerçek hayata döndürdü. O oyunun kapanması ile birlikte hayatımın dönüm noktası oldu.

Mutsuzdum.

 • Çünkü beni gerçek hayatta mutlu edebilecek hiçbir şeyim yoktu.  Daha sonra internette gezinirken bir yazarın sayfasına denk geldim. Adam tam kafa dengim bir kişiydi. Orada kadınlar ve sosyal hayat hakkında tavsiyeler veriyordu.
 • Zaten eksi de olduğum için denesem de hiçbir şey kaybetmeyeceğimi bildiğinden denemeye karar verdim.
 • Gerçekten de işe yarıyor gibiydi. Fakat istediğim verimi vermiyordu. Ardından internette ne kadar kadınlar ve sosyal hayat hakkında yazı varsa altına üstüne getirmiştim. Deneye yanıla birçok bilgi edinmiştim. Bir süre sonra kendi stilimi yaratmaya karar verdim ve başarılı oldum.
 •  Ardından bu başarımı gören diğer insanlar benden tavsiye istemeye başladılar. Fakat erkekler mesaj kutuma akın akın mesaj atıyorlardı. Bunları cevaplamak ise çok fazla  vaktimi  alıyordu. Ardından bu bilgileri  Yuzde1 ve Yüzde1 Erkek sayfası açarak paylaşmaya karar verdim. Gelen soruları post olarak yazdım. Oraya yazdıklarımdan sonra vaktimin çoğunu geri alabilmiştim.

 • Ardından bana mesaj atan erkeklerden bir tanesi ona ücretli akıl hocalığı  yapmamı istedi. Yarattığım yüzlerce pratik teknik, bilimsel bilgi ve psikoloji biliminin birleşiminden oluşan bilgiler ve rakamlarla ifade edilmeyecek olumlu ve olumsuz  tecrübelerim sayesinde işe yaradığını görünce insanlar tüm tanıdıklarına tavsiye ediyorlardı. Böylelikle sayfa kendiliğinden büyümeye başladı.

 • En sonunda ortaya Vip Kişiye Özel Hazırlanan koçluk sistemi ile birlikte  %1 Oluşumları  böyle kuruldu.
 • Daha sonra birkaç yıl içinde geldiğimiz noktada, birlikte 8  kişilik ekiple bizim hikayemize benzer  kişilere yardımcı oluyoruz. Şu anda 400’den fazla danışanımızın mutlu ve güçlü sosyal ve romantik ilişkiler kurmasına destek sağladık.  Çoğumuz dipten geldiğimiz için sizin yaşadığınız tüm konularda üst düzey deneyim ve bilgiye sahibiz. Bunun için hem yurt içinden hem de yurt dışındaki eğitmenlerden binlerce $ eğitimler ve sertifikalar aldık. 

 

Bunun yanında  Sizi en iyi biz anlayabiliriz. Bir insanın yaşadığı durumu anlamak için en iyi yolu  empati değil birebir o olayı  yaşamaktır.

 • Geçmişte aldatılma, kadınlarla tanışamama, buluşmada ekilme, kadınlarla konuşamama, asosyallik, zararlı alışkanlık ve bağımlılıkları bırakma, parasızlık, işleri sevgililik veya cinselliğe bağlayamama, kadınlarla mesajlaşamamak, aile ile çatışma, mezuna kalmadan tutun da kendini değersiz hissetmeye, buluşmada ne yapacağını bilememe  ve çok daha fazlasına kadar her şeyi çözüp artık o sorunu çözmüş bireyleriz.
 • Sizin yaşadığınız sorunların tamamını daha önce bizzat aynısını biz de yaşadığımız için bizimle birlikte iletişiminiz çok güçlü olacaktır.
 • Bu sayede sizi çok daha iyi anlayacak ve size en uygun yol haritasında birlikte ilerleyebileceğiz.
 • Bahane bulursanız sadece o an rahatlayacaksınız. Yine elinizde hiçbir şey olmayacaktır. Her hangi bir şekilde bu durumu ego haline getirmemelisiniz. Evet, Şu an bu satırları okuyorsanız hayatınızda yolunda gitmeyen şeyler var demektir. Hep benzer şeyleri yapıp farklı sonuçlar beklememelisiniz.
 • Şunu unutmamalısınız ki; Denediğiniz şeylerin pişmanlığı çok çabuk geçer fakat denemediğiniz şeylerin pişmanlığı ömür boyu içinizde izi kalır.

Koçluk kontenjanlarla sınırlıdır. Çünkü kişi sayısı arttıkça ilgi alaka ve kalite düşmemesi adına, kontenjanlarla sınırlandırılmıştır.

VİP KİŞİYE ÖZEL KOÇLUK EĞİTİMİ

PEKİ BU EĞİTİMDE NELER VAR ?

Flört Süreci

Bir kadınla göz göze gelme aşamasından, kısa veya uzun süreli ilişkiler yaşaman için ne yapmalısın ? Tüm her şeyi en ince ayrıntısına kadar öğreniyorsunuz. Böylece kız ile hangi aşamada olursanız olun. Ne yapmanız gerektiğini biliyorsunuz.

İlişki Süreci

Hali hazırda konuştuğun eşin, nişanlın , sevgilin, flörtünle olan sorunları nasıl halledebileceksin ? onu kendine bağlayıp senden başka kimseyi görmemesini nasıl sağlarsın ? İlişkinin ipini sana teslim ediyoruz.

Online Flört

Sosyal medyada kadınlar mesajına dönmüyor mu ? , Güzel ve seksi kadınlardan geri takip alamıyor musun ?,İstediğin kızla eşleşemiyor musun ? İleri Düzey Profil Analizlerimiz sayesinde sonuç oranın eskiye nazaran 3 kat daha fazla olacak

Mesajlaşma Koçluğu

Koçluk süresince ilk 15 gün seninle birlikte en az 3 kadına birlikte ilk mesaj yazıyoruz. Süreç bittiğinde bu kıza ne yazacağım sorunun ortadan kalkıyor. Ayrıca kadınlarla mesajlaşmada ne yazamayacağını bilmediğin noktalarda ekran görüntüsünü koçuna atman yeterlidir.

%1 Baştan Çıkarma

Kadınları diğer erkeklerin %99' undan farklı nasıl etkileyebilirsin ? Nasıl yıllar geçse bile unutamayacağı bir erkek olursun.
Hızlı ve etkili teknikler sayesinde beğendiğin bir kadını nasıl baştan çıkaracağını öğreneceksiniz.

Özel İçerikler

Bazı ustalar vardır. Kilit ve Özel Bilgiler öğrenmiştir. Bunu öğrenmesi uzun yıllarını almıştır. İşte o kuyunun en dibine birlikte iniyoruz.

Senin Programın

Sadece sana özel hazırlanan eğitim müfredatı ile yaşadığın sorun veya hayalini hızlı ve etkili şekilde gerçekleştir!

7/24 Destek & Kişisel Takip

7/24 İstediğin saate sorunu sorabilirsin. Koçun en kısa zamanda sana geri dönüş yapacaktır. Vip Koçlukta canlı ve ilgisi yüksek koçlar her daim senin yanında.

Sınırsız Soru Sorma

Aklına herhangi bir soru mu takıldı ? Koçluk süreci boyunca istediğin kadar ilişkiler hakkında soru sorabilirsin.

Mental Destek

Herhangi bir konu hakkında çıkmazda olduğunu mu hissediyorsun ? %1 Her zaman senin 1 mesaj kadar yakınında

Özel Planlama

Uzun zamandır beğendiğiniz kadını nasıl dışarıya çıkarabilirsiniz. Buluşmada ne yapmanız ne söylemeniz gerekiyor ? hepsi karşıdaki kadına göre kurgulanıp ikinize özel bir yol haritası çıkarılır.

Özgüven Geliştirme

Aklına herhangi bir soru mu takıldı ? Koçluk süreci boyunca istediğin kadar ilişkiler hakkında soru sorabilirsin.

YÜZLERCE ÖĞRENCİ YÜZLERCE MUTLU SONUÇ

SIKÇA SORULAN SORULAR

Vip Kişiye Özel koçluk alımından sonra, ürünü alırken girmiş oluğunuz numara üzerinden, size özel atanan koçunuz  whatsapp üzerinden size ulaşır. Ardından birlikte, size özel program için sizden ayrıntılı bir bilgi alım süreci gerçekleştirilir. Bunun sonucunda size özel program ayarlanır. Sizin onayınız ardından süreç başlar

Evet,Vip Kişiye Özel koçlukta 2 kez dondurma hakkınız vardır. Bu süre maksimum 50 gün ile sınırlandırılmıştır. 50 günden uzun dondurmalarda ise süreç ilerlemeye devam eder.

Koçlukta A’dan Z’ye tüm seviyeleri kapsamaktadır. Sizi sıfırdan ileri düzeye taşıyabilmek için hazırlanmıştır. Yani isterseniz sıfır bilginiz olsun, isterseniz de bilgilerinizi yeni eklemeler yapmak, kişisel gelişiminizi üst seviye çıkarmak  istiyor olun. Vip Kişiye özel koçluğunda  aradığınızı bulabileceksiniz.

Mustafa Ç.
Mustafa Ç.
4 ay önce
Read More
Bu ekip hakikaten işini iyi yapıyor. Tutkuyla ve severek yapıyorlar. Asıl öncelik sizsiniz ve bunu hissediyorsunuz. Tüm sayfaların koçlukların aldım. Koçluk bitikten sonra birkaç soru sormaya çalıştım. Ya görüldü attılar ya da benden paketi yenilememi istediler. %1 deki koçlar aynı samimiyetle karşıladılar. İşte bu yüzden bile her daim %1 ciyim.
Mahmut A
Mahmut A
2 ay önce
Read More
Bunu okuyan dostlarım, tek yapmanız gereken şey, durumunuzu ayrıntısıyla hocalara detaylıca anlatmak. Hocalarımızın dediklerini uygulamak. Koçluğun En güzel yanı ise mantığıyla anlatması, o yaptığımız davranışın karşıda ne anlama geldiğine dair tüm her şeyi detayıyla anlayabiliyorum.
Semih A.
Semih A.
5 hafta önce
Read More
Eğitim içeriği sadece kadın gözüyle bakmayın bu eğitime, burası size gerçek bir erkek bilinçaltını da kazandırıyor beraberinde, koçluk sayesinde kendi benliğimi keşfettim. Ailem ile aram düzeldi. Arkadaşlarımla aram düzeldi. O eski Semihten eser kalmadı her şey için teşekkürler.
Umut T.
Umut T.
5 gün önce
Read More
Ben bu piyasadaki kadın erkek ilişkileri hakkında olan tüm sayfaları takip ediyorum. Size şunu söyleyebilirim ki boş yere bazı yerlere gidip binlerce tl bayılmayın. Sadece burası yeter ve artar bile. Hocalarımın deney Arta kalan paraya gidersiniz hatunlarla takılmaya kıyafet falan alın. Murat hocam boşsa kesinlikle onunla birlikte bu süreci geçirin. Hiç sıkılmayacaksınız güvenin bana.
Burak U.
Burak U.
8 ay önce
Read More
Burası benim 2. ailem yaklaşık 4 aydır buradayım. 4 farklı hoca değiştirdim. Hepsi birbirinden samimi ve hoş insanlar. Hatta 2 tane hocamla birlikte buluşmuşluğumuz var. Eski sevgilimi unutmak için buraya geldim. Bana yeni bir ben yaratmama yardımcı oldular.
Ramazan M.
Ramazan M.
@username
Read More
3 seneden beri bizim fakültenin en güzel hatununa tutulmuştum. Hatta büyü yaptırmayı bile düşünüyordum ıo zamanlar. Ama hocam sağolsun. Kadınlara doğru yaklaşım sergileyince çok rahat etkileyebileceğimi gösterdi. Kıza uygulamadığım şey kalmadı. Her türlü yolu denedim. En sonunda buraya başvurdum. Benim 3 yıldır elde edemediğin kadını 24 günde elde etmemi sağladılar. Şu an çok mutlu bir ilişkimiz var. Çocuğumuz olursa Koçumun ismi olan Hakan'ı koyacağım 😊
Previous
Next

Koçluk kontenjanlarla sınırlıdır. Çünkü kişi sayısı arttıkça ilgi alaka ve kalite düşmemesi adına, kontenjanlarla sınırlandırılmıştır.

Bugün atacağınız küçük bir adım, yarın yaşayacağınız güzel şeylerin başlangıcı olabilir. Şimdi değilse ne zaman ?

NEDEN %1 VİP KİŞİYE ÖZEL KOÇLUK EĞİTİMİ ?

%1 Vip Kişiyel özel koçluk eğitimine katılarak sosyal ve romantik ilişkilerinizde en iyi versiyonunuzu ortaya çıkarabilirsiniz.

 • Sizin sorun istek ve yaşamınıza göre düzenlenen program – 100 $
 • 30 Günlük Kişiye Özel Danışmanlık – 400$ 
 • İleri Düzey Sosyal Medya  Profil Analizi  – 50 $
 • Sosyal Medya mesajlaşma koçluğu – 250$
 • Çekici ve Güzel kadınları etkileme teknikleri – Paha Biçilemez… 
 • Türkiye’de Sadece Koçlukta bulabileceğiniz içerikler Paha Biçilemez… 
 • Mental destek  Paha Biçilemez…
 • Kişisel Gelişim – 70 $
 • Özgüven Geliştirme Paha Biçilemez…
 • 1 Ay Sınırsız Soru Sorma Hakkı -50$ 
 • Reel hayattaki hatalarınız ve analizi -90$ 
 • Cinsellik Eğitimi -80 $
 • Sosyal medya mesajlaşma  analizi ve hatalarınız  – $89
 • Buluşma öncesi karşınızdaki kadına özel etkileme stratejileri $150
 • Diğer ürünlerde size özel indirim kuponu
 •  
 •  💸 30 Günlük Vip Kişiye Özel Koçluk Eğitimi  $1439 yerine  SADECE 88 $ 💸

Koçluk kontenjanlarla sınırlıdır. Çünkü kişi sayısı arttıkça ilgi alaka ve kalite düşmemesi adına, kontenjanlarla sınırlandırılmıştır.

Kadınlar ve Sosyal Hayatta Başarılı Olmak Size Hangi Kapıları Açar ?

 1. Bir erkek mutu olması için gereken para ile birlikte genel hali mutlu bir erkek haline gelirsiniz.
 2. Cinsellik yaşadığınız için psikolojisi daha sağlıklı daha mutlu daha pozitif hayata umutlu bakan bir enerjiye sahip olursunuz. Erkeksi egonuzu sonuna kadar tatmin edersiniz. 
 3. Kadınlarla başarı sayesinde, bu alanda başarı sağlayamayan kıskanç erkekleri görünce 
 4. Para parayı, Kadın kadını çeker. Kadınlarla belirli bir başarıya eriştiğiniz zaman diğer kadınları mıknatıs gibi çekersiniz. Böylece çok az efor ile kadınları elde edersiniz.
 5. Kadınlarla aranız iyi olduğu için diğer erkekler tarafından otomatik SAYGI görürsünüz.
 6. Sosyal hayatta gelişince tüm girdiğiniz (spesisifik ortamlar hariç) tüm her yerde bir LİDER haline geleceksiniz.
 7. Bu 2 alanda iyi hale gelmek size, ortamın sürekli aranılan sorulan, yokluğu farkedilen bir insan olmanıza sağlar

NEDEN %1 ?

+7 yıldır kadınlar ve sosyal hayat hakkında başarılı sonuçlar alıyoruz. Bu sonuçları almamızın sebebi yerli ve yabancı kaynakları tarayıp, bunu psikoloji bilimi ile bağdaştırıp pratiğe dökülüp başarılı olanları sizlerle buluşturuyoruz.

Verdiğimiz bilgiler sayesinde sayısız insanın problemini çözdük ve mutlu ilişkiler yaşamasını sağladık. Tüm içeriklerimiz eksiksiz ve kapsamlı olarak eşi benzerini hiçbir yerde bulamayacağınız bilgilerle donatılmıştır.

0
+
Aktif Koçluk Öğrencisi
0
+
Toplam Koçluk Öğrencisi
0
+
Tüm Toplam Takipçiler
0
+
Kişisel Başarı Eğitmeni

KİMLER BU EĞİTİME KATILMALI ?

☑️ Eski Sevgili, Flört, Şu anki Sevgili veya Evliliği istediği gibi gitmeyen, ilişkisinden  mutlu olamayan kişiler

☑️ Kadınlarla Gerçek hayatta ve İnternette nasıl tanışacağını bilmeyenler

☑️ Asosyal Olan Bireyler ve Sosyal Yeteneklerini geliştirmek isteyenler

☑️ Kadınlara ilk mesaj atmakta zorlanan kişiler

☑️ Hoşlanılan kadın ile sevgili olmakta zorlananlar

☑️ Hoşlandığı kadını sürekli elinden kaçıranlar

☑️ Kadınlarla Nasıl Flört edileceğini bilemeyenler

☑️ Kadınlara Mesaj Nasıl atacağını bilmeyenler

☑️ İlk buluşma veya Randevuda sıkıntı yaşayanlar

☑️ Kendine ait bir stil veya imaj yaratmakta  zorlanan kişiler

☑️ Kadınları etkilemekte zorlananlar

☑️ Mutsuz olan bireyler

☑️  İş yerinde ve sosyal hayatında daha otoriter, daha sözü geçen biri olmak isteyenler

☑️ Her yerde saygın bir birey olmak isteyenler

KİMLER VİP KİŞİSEL KOÇLUĞA KATILMAMALI ?

❌ Tepedeki %1’lik diliminde olduğunu düşünenler

❌ Hiçbir emek vermeden kızlar ayağıma gelsin diyenler 

❌Kendini yatırım yapmak için zaman ve bütçe ayırmayı tercih etmeyenler

❌ Güzel ve çekici kadınları etkilemenin çok kolay olduğunu düşünenler 

HAYAL ET!

Dışarıya çıktığındaki sanki dünya’nın en mutlu insanıymış gibi gözüken sanki bu dünyadan değillemiş gibi gözüken veya bir anda sosyal medyada görerek bir anda karşına düşen o mutlu çift videolarını imrenerek hep iç çekerek izlediğin bu videolarda hissetiği can sıkıcı durumun farkındayım.

Sence de artık sürekli izleyen olmak yerine izleten taraf olmanın vakti gelmedi mi ?

Bu sorunun cevabını benden daha iyi biliyorsun. İçindeki sesi dinlediğinde, şu anda yaşadığın hayattan çok daha fazlasını hak ettiğinin farkına varacağına eminim. O insanlar ile senin arandaki tek fark ne yapacağını bilmemendir.

Hiç düşündün mü? Şu anda hayalindeki çevreye ve elinin altında istediğin zaman erişebileceğin güzel ve çekici hatunlarla dolu hayatına sahip olsaydın hayatın bir anda nasıl değişirdi?

Sadece 2 dakikanı, bunun hayalini kurmak ve başarılı olduğunda yaşayacağın duyguları hissetmek için harcamanı istiyorum!  

Şu anda kim bilir ne hayallerin var;

 • Güzel ve Seksi bir sevgiliye sahip olun şehrin sokaklarını el ele dolaşmak
 • Göz göze geldiğin her kadınla tanışabilme kabiliyetine erişmek
 • Her hafta başkasıyla birlikte olan Çapkın bir adam olmak
 • Ömür boyu kadın sıkıntısı çekmemek
 • Girdiği her ortamda aranan, sevilen saygı duyulan lider bir erkek olmak
 • Peki, bu hayallerine nasıl ulaşmayı planlıyorsun?

BEKLEYEREK Mİ?

 • Şu acı gerçeği seninle paylaşmak zorundayım.

  Bekleyerek, risk almayarak, yeni adımlar atmayarak o kadar çok şey kaybediyorsun ki…

  Şimdiye kadar yaptığın şeyleri yapmaya devam ettiğin sürece hayatında hiçbir şey değişmeyecek.

  Hayallerine ulaşman hiçbir zaman mümkün olmayacak.

  Hayatında ilk defa “Atman gereken o ilk adımı at! ” Vip Kişisel Koçluk eğitim programına dahil ol!

  Kursiyerlerimizin memnuniyeti bizim için paradan çok daha değerli.

ŞİMDİ KARAR VERME ZAMANI

Hemen aşağıdaki butona tıklayarak bu özel programın bir üyesi olun!

Koçluk kontenjanlarla sınırlıdır. Çünkü kişi sayısı arttıkça ilgi alaka ve kalite düşmemesi adına, kontenjanlarla sınırlandırılmıştır.

Yapacağına ister inan ister inanma iki durumda da haklı çıkacaksın.  Henry FORD