bizi tanıyın

Yuzde1 Erkek Erkeklerin İş, Aşk ve Sosyal Hayatında güç kazanmasını sağlayan, Erkeklere özel, Türkiye’nin İLK ve TEK Online Eğitim Platformu, Aynı zamanda  Profesyonel Yaşam ve İlişki Koçluğu servisidir.

Çalışma Prensibimiz sizlere hazır balık vermekten çok balığı nasıl tutmanız gerektiğini, İşin mutfağına girip en ince detaylarına kadar sizlere  anlatıyoruz.

7 yıllık sektörel deneyimi, 6 yılı aşkın sürede ( İlişki Profesörün (Hem kadın hem erkek  ortak  bilgiler paylaşılan eski sayfamızdan  )  1 Yılı aşkın olmak üzere de  ( Yuzde1 Erkek) adı altında  Sadece erkeklere özel olan sayfamızda, 

 2015 yılından beri Doğrudan ve Dolaylı olarak  +5000 kişiye koçluk ve diğer hizmetlerimizden faydalanıp hayatlarını değiştirmiştir.  

Tüm eğitim müfredatımız, Bilimsel bilgilerin ışığıyla hazırlanmış bilgiler olup , Bilimsel bilgiler ile  işin doğru olan kısımlarını, Psikoloji bilimiyle birlikte bu işin arkasında yatan mantığı ve bilinçaltı düşünce yapılarını ve son olarak gerçek hayatta yıllar boyu binlerce insan üzerinde denenmiş  pratik bilgiler ile birlikte en kaliteli bilgileri eksiksiz ve kafa karışıklığı olmadan öğrenebilirsiniz.

bizi tanıyın

Yuzde1 Erkek Erkeklerin İş, Aşk ve Sosyal Hayatında başarı kazanmasını sağlayan, Erkeklere A’dan Z’ye Tüm İlişkilerinde farkındalık yaratmayı amaçlayaERKEKLERE ÖZEL Yeni Nesil bir Erkek Özel Eğitim platformu ve  koçluğu oluşumudur.

Çalışma Prensibimiz sizlere hazır balık vermekten çok balığı nasıl tutmanız gerektiğini,İşin mutfağına girip en ince detaylarına kadar sizlere  anlatıyoruz. 

Böylelikle yarın birgün bizimle ilişkinizi kesilse bile o bilgiyi teori ve pratiği harmanlayarak elde ettiğiniz için kendi başınıza halledebiliyorsunuz.Bu durum size çok yüksek tecrübeler ve özgüven haline gelebiliyorsunuz.

 Şu anda gerek koçluk yoluyla, gerekse Özel mesaj yoluyla 100′ lerce Kişiye  Eriştik ve Her geçen gün daha da fazla kişiye erişmeye devam ediyoruz. 

Sizde Hergün Gelişen ve Büyüyen bu TOPLULUĞUN BİR PARÇASI Olmak için Ne Duruyorsunuz ?

Aklınıza takılan tüm sorular için buraya tıklayarak bizimle ücretsiz iletişime geçin.

misyonumuz

Bu Topluluğun kurulmasının esas amacı. Erkeklerin İş Aşk ve Sosyal hayatındaki sorunları nasıl giderebileceğini bilmediği için daha depresif daha mutsuz ne yapacağını bilmeyen yalnız veya sevgilisiz erkekler yerine,

Bilgi ve farkındalığı yüksek, Kadınlarla İlişkisi Gelişmiş, İstediği Çoğu kadını elde edebilen, İstediği Hayatı yaşayan Hem kendisini Hem çevresini yukarı çıkarmayı hedefleyen, 

Karizmatik ve Özgüvenli, Aynı Zamanda Kendi Parasını Kazanan, Kendi Ayakları üzerinde durabilen, Kimseye Muhtaç olmadan yaşayabilen  Özgür bağımsız bireyler  yetişmesine yardımcı olmaktır.

misyonumuz

Bu Topluluğun kurulmasının esas amacı. Erkeklerin İş Aşk ve Sosyal hayatındaki sorunları nasıl giderebileceğini bilmediği için 

Daha depresif daha mutsuz ne yapacağını bilmeyen yalnız veya sevgilisiz erkekler yerine,

Bilgi ve farkındalığı yüksek, Kadınlarla İlişkisi Gelişmiş, İstediği Çoğu kadını elde edebilen, 

İstediği Hayatı yaşayan Hem kendisini Hem çevresini yukarı çıkarmayı hedefleyen, 

Karizmatik ve Özgüvenli, Aynı Zamanda Kendi Parasını Kazanan, Kendi Ayakları üzerinde durabilen,

 Kimseye Muhtaç olmadan yaşayabilen  Özgür bağımsız bireyler  yetişmesine yardımcı olmaktır.

vizyonumuz

Erkeklerin Hayatındaki tüm sorunlarını çözen , Bir sorun olduğu zaman Çözümünü herkesten ve Her şey den önce;

“Yuzde1 Erkek” Topluluğunda Araştırarak bulabileceği Türkiyenin Gelmiş Geçmiş ve Gelecekteki

 ” En Büyük Erkek Kişisel Gelişim Topluluğu ve Markası olmaktır. “

vizyonumuz

Erkeklerin Hayatındaki tüm sorunlarını çözen , Bir sorun olduğu zaman Çözümünü herkesten ve her şeyden önce;

“Yuzde1 Erkek” Topluluğunda Araştırarak bulabileceği Türkiyenin Gelmiş Geçmiş  En Büyük Erkek Kişisel Gelişim Topluluğu  ve Markası olmaktır.”

YUZDE1 ERKEK ORANLAR

Memnuniyet Garantisi
100%
Başarı Oranı
95%
Hızlı Yanıt Oranı
88%
Eskiye Nazaran En Az 5 Kat Gelişim Garantisi
100%

Özel Bilgiler

Hiçbir yerde kolaylıkla bulamayacağınız, özgün ve kaliteli içerikler ile her daim kendinizi geliştirin

Özel Koç

İhtiyaç Anında koçun 1 telefon kadar yakınında günün 7/24 saati koçuna mesaj atabilirsin en kısa sürede sana dönecektir.

Özel Güncellemeler

Sürekli yenilenen ve güncellenen ekip ve bilgiler sayesinde hiçbir zaman yeniliklerden
geri kalmazsın.

Koçluk
Üyelik
0
Sepetim
WhatsApp
Hesabım